Zápas začíná v 16:00 hodin, vysílá ho CANAL+ Sport na hlavním kanále. Hlavním rozhodčím bude Stuart Attwell, u VARu budou dohlížet Jarred Gillett a asistent Steven Meredith.

Vzájemné utkání ze začátku této sezóny jsme na Emirates opanovali 5:0, když se dvakrát trefil Timber a Gyökeres a jednu branku přidal Saka. Leeds se však od té doby výkonově zvedl a z posledních 10 zápasů v PL odešel poražen pouze jednou (na Newcastlu).

Na naší straně nejsou hlášeny žádné absence. Domácím budou chybět Bijol a Nmecha, otazník visí nad starty Gudmundssona a Jamese.

Sestava:

Komentáře

  1. Jakub Mareš (karma: 3027) #1

    Cože že by to zrychlil Ode co má zakázáno přihrávat dopředu a centroval Gabi, co neumí poslat míč do vápna?
    A Viktor dobrá práce, ještě tak 10x a zavřeš pochybovačům, včetně mně, hubu.

    |
  2. Poky17 (karma: 3813) #1

    Jako já chápu že Mikel chce dát pár minut i Ježíšovi, ale mohl by toho Viktora někdy nechat dohrát :-D.. A radši bych pár minut pro Ezeho teda..

    |
  3. Michal (karma: 883) #1

    Gyo se začíná zvedat, pořád je co zlepšovat, ale 4+2 v 6 zápasech a celkově i lepší zády k bráně, jen tak dál, tohle je přesně, co budeme potřebovat.

    |
  4. gunners47 (karma: 4848) #1

    Som rad ze sme si pripomenuli dnes ze futbal hrat vieme, takze uz len stavať na tom..už to nie je tak veľa kôl do konca, treba do toho davat všetko

    |
  5. Feri (karma: 8240) #1

    Eze nejdražší posila v létě, 27 let, zkušený z PL.
    – Vypadá to na velký průser. Arteta mu evidentně absolutně nevěří.
    – Těžko říci, kde je přesně problém. Asi prostě nedostatečně maká v tom systému, ale až takto odepsany, to je překvapení. Jestli v tom není ještě něco dalšího…

    |
  6. Poky17 (karma: 3813) #1

    Já spíš nechápu ten sešup.. frajer který nasází hattrick v derby, zahraje fantasticky i proti Bayernu, tak od té doby odehrál ze 17-ti zápasů (z maximálních možných 1.530 minut) pouhých 574 minut což by vydalo na 6 celých zápasů.. Tam se něco muselo stát, nevěřím tomu, že za to může pouze chyba proti Aston Ville, protože ať se na mě Mikel nezlobí, ale defenzivně zdaleka nevypadáme tak, jako v první půlce sezóny Eze/NeEze

    |
  7. LaVe (karma: 2084) #1

    Tak nech berie minúty a ukáže sa ..má 10 – 14 minút ..ak dá gól alebo to odmaka tak aj Mikel nebude môcť ho nechať na lavičke len tak.Ale zas o Tom je to súperenie vo veľkoklube.

    |
  8. Avatar photo
    miron (karma: 1607) #1

    Dnes aj Zubi velmi dobre, ten Declean cim je blizsie koniec zapasu tym viac sprintuje smerom nahor, on ma neskutocny fyzicky fond

    |
  9. gunners47 (karma: 4848) #1

    Nie len eze ale aj norgaard by si zasluzil viac prilezistosti a trosku zrotovat duo rice zubimendi.. podla mna norgaard zatial nic nepokazil a velmi pekne si to v strede vie zastupit.. ezemu sa uz musi hrat tazko a velmi pod tlakom, dostanes par minut a chces len nic nepokazit ale zda sa ze vobec nemoze byt sam sebou
    .. co je jeho najvacsia zbran

    |
    • Poky17 (karma: 3813) #1

      Naprostá pravda.. minimálně nechápu to, proč kolikrát Mikel nechává vytrápit ty hráče, zrovna proti Účkám by rozhodně neudělal špatně, pokud by stáhl Zubiho na úkor Norgaarda.. také bych ho rád viděl více

      |
  10. railgun (karma: 985) #1

    GYokeres je momentalne nasim nejlepsim strelcem ve vsech soutezich ma 11 golů….
    Je dobre, že ho Mikel šetří chce setrit naseho nejlepsiho strelce, nebo spis chce aby si zahral maly Gabi po tech silene dlouhych pauzách. Navic pristi sezonu uz ho pravdepodobne neuvidime v nasem dresu

    |
  11. Poky17 (karma: 3813) #1

    Hezky Ježííííš, napravil dvě spálený tutovky.. Paráda! Takový zápas jsme potřebovali jako sůl!!

    |
  12. simanski007 (karma: 728) #1

    Krásnej gól Ježíšku konečně. Mimochodem veliká změna oproti minulém zápasem,vedeme a pořád chceme dát gól. Jen tak dál

    |
  13. Avatar photo
    miron (karma: 1607) #1

    Calafiori teraz ukazal, v com je rozdielovy oproti ostatnym nalavo. On vzdy hra smerom dopredu, musi hravat z kraja

    |
  14. Michal (karma: 883) #1

    No tak napotřetí už parádní. Super reakce po 3 ztrátách, tohle jsme přesně potřebovali.

    |
  15. Avatar photo
    12thMan (karma: 4279) #1

    Keby že tam neprší tak napíšem, že dnes v suchom tričku.
    Taký hladký priebeh som teda nečakal

    |
  16. gunners47 (karma: 4848) #1

    Aj ked moc nerotujeme ale podla mna je citit ze ak je ten kader takto siroky tak je tych zraneni o nieco menej

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.