V rámci 3. kola PL vyjíždíme na Anfield, kde jsme se naposledy radovali z vítězství v roce 2012. Zároveň jsme zde od roku 2022 neprohráli. Dokážeme tu správnou šňůru konečně přetrhnout a tu druhou prodloužit?

Utkání začíná v 17:30 a řídit ho bude Chris Kavanagh (u VARu po odvolání Michaela Salisburyho usedne John Brooks).

Sestavy:

Komentáře

  1. Avatar photo
    waldenmedis11 (karma: 346) #1

    Takto to nejako vyzerá keď nechceš titul v PL.Bieda nad biedu a to som si myslel že si Arteta už konečne uvedomil čo má a ako s tým má zaobchádzať-či to takto teraz bude pod ním stále?takáto priposraná remízová,údržbová taktika?boha,však leto ako nikdy,samý nový dobrý hráči a ujo z baskicka si stále ide rovnaké šachy,len s inými figúrkami-lenže tie ťahy a zlé rozhodnutia sú stále len a len jeho.Tak som zvedavý čo vytiahne o 2 týždne na NOTT–tipujem že super krídlo Martinelli zase základ…lebo vie bránit a dopredu len bežať a bežať,občas aj tú loptičku si nájde medzi nohami–zmar nad zmar totoSAME OLD ARSENAL— 😛 🙁 🙁

    |
    • Avatar photo
      Roman Machacek (karma: 262) #1

      Mne ani tak nejde o to ze sme stratili body,tie sa stracat budu a nikto nevyhra 38 zapasov..ja len nerozumiem tomu se arteta pred dvoma/troma rokmi hral perfektny futbal na ktory som sa tesil jak maly chlapec.do klubu sa nalialo 700mil.a ten futbal sa neda pozrat uz druhu sezonu.to je jak za trest..45nahravok medzi stopermi a na nasej polovici.1v1 tam snad vedia 2ja hraci..no cele zle.

      |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.