Odveta čtvrtfinále Ligy mistrů začíná ve středu ve 21:00. Gunners ovládli první zápas 3:0.

Komentáře

  1. matonator (karma: 5586) #1

    Odegaard okamzite dole. Arteta nema ziadny argument na to aby ho tam nechal do druheho polcasu. Naozaj priserny vykon.

    |
  2. gunners47 (karma: 4848) #1

    Je uplne hlavou mimo, nervozny ako neviem co.. mal by ho stiahnut cez polcas.. myslis si ze nwaneri budr vacsi zavan

    |
  3. LUBOMIR (karma: 1227) #1

    Cez polcas by mal ist Ode dole. Ma najviac strat. Mozno aj psychicky blok. Nwanwri by bol fajn namiesto neho

    |
  4. BabaYaga (karma: 0) #1

    Toeskam rozhodcimu.. nejlepsi na place.. odegaard nejhorsi.. muze rovnou jit hrat za real s touhle srackou. Jsi kapitan DOPICI.. a nema ani koule na to kopnout penaltu…

    |
  5. davin32 (karma: 3827) #1

    Klobouk dolu zatim pred rozhodcim, rekl bych ze je 100%. Prvni pule dobra z nasi strany, skoda te penalty, ale nevadi, jedeme dal!!!

    |
  6. matonator (karma: 5586) #1

    Saliba, Kiwior a Raya skvely vykon. Pokracuju tam kde skoncili.

    Odegaard, tak ako aj v prvom zapase – najhorsi na ihrisku. A to je velky problem hlavne do dalsej sezony.

    |
  7. Prezi (karma: 3591) #1

    Dneska Rice top výkon opět, Gabi tam lítá jak motorová myš ikdyž toho moc nedotáhne, dělá jim starosti což je dobře. Obrana drží ale ten Ode velký špatný asi tíha zápasu včetně toho, že hraje na Bernabeu. Tak ještě 2 infarkty za dalších 45 min a snad to bude ok.

    |
  8. Leesek (karma: 1587) #1

    Vybornej první poločas, takhle jsem si to představoval. Žádná šance Realu, my mít lepší finální, tak máme šanci azaz. Tohle nemá kam uhnout. Mikeluv masterpiece.. Saliba a Rice world class

    |
  9. Avatar photo
    juha_efx (karma: 1414) #1

    zatial vysledok dobry len sa bojim ze z tych lopt za obranu im tam volaco vyjde a bude horuco…Ode je dnes katastrofalny ale to sa s nim taha celu sezonu…neviem kde je problem ale chlapec by sa mal prebrat

    |
  10. Smolda (karma: 1216) #1

    Nemáme druhý balóny, vše co odhlavickuje obrana sbírá Valverde nebo Jude. Když můžeme jít do brejku tak pokazime první přihrávku. To co při penaltě udělal Saka je nepochopitelné. Máme štěstí že Real hraje na centry jak kdyby měl na hrotu Benzemu

    |
  11. Chronic (karma: 1864) #1

    Škoda že Saka nedal, ale jinak jsme přijeli trpět a kluci si pro postup projdou peklem. Na to jakou má Real kvalitu a domácí prostředí za zády tak neměli gólovku. Penalta správně odvolána Mbappe ochotník hadr. Rozhodčí to má těžké ale zatím se snaží pískat rovinu a ta to mu patří respekt.

    |
  12. killerhammer (karma: 6980) #1

    Po tej penalte sme išli dosť dole. Strácame kontrolu v zálohe. Ode hrá zle ani Partey nehrá to čo pred týždňom.
    Treba to skľudniť a spresniť.
    Vôbec nechápem Real ako cez nás chcú prejsť, sústavným simulovaním?
    (Zatiaľ ale máme štastie na rozhodcu)

    |
  13. Avatar photo
    Rypi (karma: 4464) #1

    Timber, Kiwior, Saliba jako jediní pochopili, jak se to dnes bude asi hrát. Šílené divadlo zatím. Martin je naprosto příšerný a zralý na střídání. Každopádně žádná střela na bránu od Reálu, takže pohoda ve výsledku

    |
  14. Avatar photo
    dřívko (karma: 2153) #1

    Zatím si není moc na co stěžovat, Real nás až na pár šancí nijak výrazně nepřehrává a spíš to hrají fyzicky do nás a chodí si pro fauly. Jinak mi přijde, že jsme hezky navázali na první zápas a sami se snažíme tlačit dopředu, i když samozřejmě pokyny jsou pro dnešek určitě jiné a to nám zatím vychází. Vůbec bych se nedivil, kdyby to skončilo 0:2 nebo 1:2 pro nás
    Nicméně následujících 45 minut bude peklo a očekávám i červenou 😁

    |
  15. Avatar photo
    jakub (karma: 879) #1

    prvy polcas sme zvladli lepsie nez som cakal.
    Je vidiet ze Real velmi chce, ale bez pomoci rozhodcov nas tocit jednoducho nevedia.
    Napriek tomu je vidiet velky respekt z nasej strany a ak by bolo 1:0 zo zrusenej penalty, bol by som riadne v strese.
    Netreba podcenit 2. polcas, ak je niekto majster v otacani CHL zapasov je to Real.
    Sam mam nervy tak vcelku chapem chalanov na ihrisku.
    Co sa individualnych vykonov tyka, za mna vsetci hraju co maju, ale ako tu pisete viaceri, ten Ode to moc casto kazi.. nechapem co je s nim tuto sezonu

    |
  16. Mishes (karma: 303) #1

    Ode je první u brejku ale nemá komu. Všichni víme, že není rychlý a kličkovat před vapnem v takovém zápase nemůže.

    |
  17. Millman0711 (karma: 912) #1

    Sleduju to přímo na Santiagu. Saliba je neskutečný zvíře. Dlouho jsem neviděl takovej klid a sílu. Fantastickej ještě Declan a Thomas.
    Naopak obrovský zklamání je Odegaard. Ten kluk je proti všem tak strašně pomalej a alibisticky si stahuje balon do stran nebo se točí zády k brance. Absolutně není “tahovej”. Pojďme pro postup, ale moc ke koukání toho zatím nebylo.

    |
  18. matonator (karma: 5586) #1

    Cely tyzden sa hecovali len na to aby mali 0.11 xG za polcas. Treba udrzat ciste konto nech si z nich mozme robit srandu aspon z niecoho do dalsieho spolocneho zapasu 😀

    |
  19. Arsi (karma: 346) #1

    Nevím, co čekáte. Nelli brání skvěle dozadu. Ode je trochu podprůměr, ale v tomhle zápase se nedivím. Kluci to přijeli vydřít hlavně defenzivně a podle toho to vypadá. Hrajeme venku po první vyhraném zápase, logicky budeme bránit. je fuk jakou hru předvedeme, ale hlavně to udržet.

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.