Reprezentace: Kdo a kdy hraje

Devět našich hráčů prvního týmu bylo pozváno do reprezentací svých zemí.

Bernd Leno byl nominován do německé reprezentace na zápasy Ligy národů proti Španělsku ve Stuttgartu ve čtvrtek 3. září a proti Švýcarsku v Basileji v neděli 6. září.

Kieran Tierney byl nominován do skotské reprezentace na zápasy Ligy národů proti Izraeli v Glasgow v pátek 4. září a proti České republice v Olomouci v pondělí 7. září.

Ainsley Maitland-Niles byl poprvé nominován do anglické reprezentace na zápasy Ligy národů proti Islandu v Reykjavíku v sobotu 5. září a v Kodani proti Dánsku v úterý 8. září.

Sead Kolasinac byl nominován do reprezentace Bosny a Hercegoviny na zápasy Ligy národů proti Itálii ve Florencii v pátek 4. září a proti Polsku v Zenici v pondělí 7. září.

Granit Xhaka byl povolán do švýcarské reprezentace na zápasy Ligy národů proti Ukrajině ve Lvově ve čtvrtek 3. září a proti Německu v Basileji v neděli 6. září.

Bukayo Saka, Reiss Nelson a Eddie Nketiah byli nominováni do anglické reprezentace od 21 let na kvalifikaci na EURO proti Kosovu v Prištině v pátek 4. září a proti Rakousku v Ried im Innkreis v úterý 8. září.

Matteo Guendouzi byl nominován do kádru Francie do 21 let na kvalifikaci na EURO proti Gruzii v pátek 4. září v Gori a proti Ázerbájdžánu v Sumqayit v pondělí 7. září.

arsenal.com