Rosický, Aršavin a Wilshere vedli své týmy k vítězství.

Tomáš Rosický
ČR 1-0 Skotsko, 8. října
Lichtenštejnsko v ČR, 12. října
Tomáš, jak víme, odehrál celý zápas a po góle Romana Hubníka dovedl jako kapitán svůj tým k prvnímu vítězství v kvalifikační skupině. V úterý čeká Českou republiku tým Lichtenštejnska.

Andrej Aršavin
Irsko 2-3 Rusko, 8. října
Makedonie v Rusko, 12. října
Andrej Aršavin taktéž odehrál devadesát minut a pomohl Rusku k výhře 3:2. Rusové vyhrávali už tři nula, ale Irové díky gólům  Keanea a Longa zápas zdramatizovali. Hosté si však výsledek podrželi a ve středu pocestují do Skopje.

Jack Wilshere
Anglie Under-21s 2-1 Rumunsko Under-21s, 8. října
Anglie v Černá hora, 12. října
Jack si v zápase U-21 připsal asistenci na Smallingově gólu. „Věděli jsme, že to dnes bude obtížný zápas, a tak jsem velmi rád za vítězství. Nyní se přidávám k seniroskému výběru k zápasu proti Černé hoře.“

Henri Lansbury
Anglie Under-21s 2-1 Rumonsko Under-21s, 8. října
Rumunsko Under-21s v Anglie Under-21s, 12. října
Henri Lansbury naopak proseděl celý zápas na lavičce. „Byl jsem zklamaný že jsem se nedostal na hřiště, ale kluci odehráli dobrý zápas. Doufám, že si v úterý zahraju. To je můj cíl.“ U-21 si v úterý s Rumunskem vymění role a bude to ona, kdo pojede na stadion do Botosani.

Bacary Sagna, Abou Diaby, Samir Nasri a Gael Clichy
Francie v Rumunsko, 9. října
Francie Lucembursko. 12. října
Čerstvé inrofmace hovoří takto: Nasri odešel ze hřiště v 74. minutě. Gael Clichy si připsal celých devadesát minut a Abou Diaby se nevešel na lavičku. Francie vyhrála 2:0.

Emmanuel Eboué
Burundi v Pobřeží slonoviny, 9. října
Emmanuel Eboué byl u toho, když Pobřeží slonoviny dnes porazilo svého soupeře 1:0.