Reprezentačné okienko

Hráči odohrali aj druhé kolo kvalifikačných zápasov. Ako sa komu darilo? Viac v článku. . .

TOMÁŠ ROSICKÝ (ČESKÁ REPUBLIKA)

Tomáš pomohol k víťazstvu nad Cyprom 1-0.Odohral celé stretnutie a práve po jeho centri rozhodol o víťazstve Čechov Honza Koller.

MART POOM (ESTÓNSKO)

Mart odchytal celé stretnutie ale dostal 4 góly od Izraelského súpera a tak Estónsko odchádzalo s výsledkom 4-0.

FREDDIE LJUNGBERG (ŠVÉDSKO)

Freddie sa na ihrsiku SevernéhoÍrska predstavil v celých 90 minútach ale jeho tým troch koruniech si z Írska odviezol prehru 2-1.

NICKLAS BENDTNER (DÁNSKO)

Nicklas odohral celý zápas a jediným gólom stretnutia sa zaslúžil o víťazstvo Dánska nad Nemeckom.

CESC FABREGAS (ŠPANIELSKO)

V druhom reprezentačnom zápase zase nenastúpil keď zápas odsedel na lavičke náhradníkov. Jeho tým vyhral nad Islandom 1-0.

ABOU DIABY, WILLIAM GALLAS (FRANCÚZSKO)
Willy Gallas odohral 45 minút keď bol cez polčas striedaný Thuramom. Abou hral do 77. minúty zápasu keď bo vystriedaný. Obaja tak svojím výkonom pomohli k víťazstvu 1-0 nad Rakúskom.

JENS LEHMANN (NEMECKO)

Jens do priateľého zápasu proti Dánsku nenastúpil na jeho mieste dostal šancu Enke. Nemecko však prehralo s Dánskom 0-1.