Reserves: Arsenal vs. Stoke – 3:2 – Match Report

Výběr Neila Banfielda čelil v zápase rezervních výběrů celku Stoke. Na tomto zápasu je nejzajímavější ale to, že si v něm svůj debut v dresu Arsenalu odbyli Amaury Bischoff a Mikael Silvestre. Jak si vedli? Čtěte dále..

 

Branky: Francis Coquelin(32), Jay Simpson(44), Rui Fonte(85) – Vincent Pericard(3), Danny Pugh(70)

Sestava Arsenalu:

Szczezsny

Ayling – Bartley – Silvestre – Gibbs

Randall (c) – Coquelin – Wilshere

Bischoff

Simpson – Fonte

Mikael Silvestre

Odehrál celých 90 minut, a byl to on, který organizoval zadní řady Arsenalu. V zápase ukázal svoje zkušenosti, a také dokázal, že umí skvěle přihrávat. Bylo vidět, že je poněkud nerozehraný, a že bude potřebovat ještě pár zápasů, aby se dostal do formy, ale prokázal svoje kvality.

 

 

 

Amaury Bischoff
Málokdo z nás ho viděl před tímto zápasem hrát, ale dnes ukázal slušný výkon. Odehrál 56 minut a nastoupil v pozici podhrotového záložníka, a toto místo v sestavě mu očividně svědčí.. Neprohrál ani jeden osobní souboj, nenechal se odstavit od míče a rozdával skvělé přihrávky. Ukázal, že umí také vystřelit, v první půli minul z 20 metrů branku pouze o pár centimetrů. Tento hráč má v dresu Arsenalu ještě rozhodně co ukázat.

Francis Coquelin

Vstřelil nádherný gól z 20 metrů, skvělý týmový hráč a také vynikající v osobních soubojích. Chvílemi mi připomínal Mathieu Flaminiho.

Kyle Bartley
Má všechny předpoklady pro to, aby se z něj stal skvělý střední obránce. Ukázal svojí sílu v osobních soubojích, během zápasu přes něj nikdo nepřešel. Také, stejně jako Silvestre, posílal směrem dopředu skvělé přihrávky.

Luke Ayling, Keiran Gibbs, Jay Simpson a Jack Wilshere
také odvedli skvělé výkony.