Reyes z Realu Madrid v hľadáčiku mestského rivala Atlética

 

Kde teda ten Reyes skončí?

Aktualizováno o vyjadření Reyese !!!

 

 

 

 

Ani "vykupujúce" dva góly v nedeľňajšom záverečnom kole Primera División do siete Mallorcy (3:1) a takýto výrazný príspevok k zisku domáceho majstrovského titulu zrejme dostatočne neposilnia väzbu medzi Realom Madrid a futbalovým krídelníkom Josém Antoniom Reyesom.
Podľa rozhlasovej stanice Marca totiž tento 23-ročný rodák z andalúzskej Utrery smeruje v rámci metropoly do konkurenčného Atlética. Odchovanec FC Sevilla je pritom už od januára 2004 (za odstupné 9 miliónov libier, s možnými bonusmi až 17 miliónov libier) kmeňovým hráčom Gunners, z ktorého odišiel do "bieleho baletu" na ročné hosťovanie vlani v lete výmenou za Julia Baptistu. Prestup na Štadión Vicenteho Calderóna by mal byť dotiahnutý do konca tohto týždňa.
profutbal.sk

 

Reyes by i přes sílíci spekulace ohledně jeho přestupu k městskému rivalu Atleticu by se nejraději stal kmenovým hráčem Realu Madrid, kterému v posledním kole dvěmi góly pomohl k mistrovskému titulu.
" Doufám, že to nebyly mé poslední góly za Real. Možná to přesvědčí  vedenáí klubu o tom, že by si mě tu měl nechat."
" Už jsem mnohokrát řekl, jaká je to pro mě čest hrát za Real. Zařídil jsem Madridským titul a jsem za to velmi šťastný, protože to byl důvod, proč jsem do klubu šel."
" Dát dva góly, které vám pomohou vyhrát poslední zápas v sezoně, především, když potřebujete získat tři body je pro mně fantastický zážitek."
/ BBC /