Richardsovým snem je Arsenal

Micah Richards je bezpochyby jedním z největších talentů anglického fotbalu. Pod vedením Stuarta Pearceho se již v osmnácti letech natrvalo zabydlel v základní sestavě Manchesteru City a šílí po něm nejmovitější kluby z celé Anglie. V případě přestupu by přednost dostal Arsenal…

"Samozřejmě bych rád hrál Ligu mistrů, ale čas je na mojí straně. Z mé smlouvy zbývají ještě tři roky a cítím se zavázán manažerovi a fanouškům. Rád pracuji pro Stuarta Pearceho, dal mi šanci a mohu se toho od něj ještě hodně naučit," nespěchá Richards s odchodem ze City of Manchester Stadium.

"Jsem ambiciózní a zájem tak velkých klubů mě těší, ale do reprezentace jsem se dostal jako hráč City, takže v tuto chvíli není důvod k přestupu. Mým týmem je Arsenal a byl by to snový přestup. Vyrostl jsem na podporování Gunners," naznačil Richards, kde by si jednou rád zahrál.

18letý anglický reprezentant byl jedním z mála světlých bodů City v letošní sezóně, i jeho ale potkala příkoří. Hlavním problémem bylo bolavé lýtko, kvůli němuž musel na operaci a přišel o závěr sezóny.


/eurofotbal.cz/