Romelu Lukaku v hledáčku Arsenalu

alt

V poslední době se na světových fotbalových trávnících objevilo mnoho nových a velice talentovaných hráčů, kteří se mimo mladého věku mohou pochlubit i ohromnými zkušenostmi. Jedním z těch, kteří budou brzy v centru zájmu největších klubů je i 16letý Romelu Lukaku.

 

Jeho vynikající střelecká forma a probití se do první jedenáctky Anderlechtu způsobilo, že se stal jedním z nejvíc žádaných mladých hráčů. Svůj zájem již prezentovaly kluby jako Arsenal, Chelsea, Manchester United, Real nebo AC. Nejblíže k získání mladíka je Arsenal a chce transfer uskutečnit ještě v aktuálním období.

 

Romelu si získal respekt i mezi svými spoluhráči.

 

„Romelu je fantastický hráč. Má talent pro individuální akce a výborně hlavičkuje. Věřím, že u nás zůstane ještě pár let, aby nám pomohl k dosažení nejvyšších cílů. Potom ho budou očekávat jen úspěchy v nejlepších ligách světa“, řekl kapitán Anderlechtu.

 

„Má teprve 16 let a už je hráčem světové třídy. Pokud bude ve svém rozvoji pokračovat, bude za několik let nejlepším snajperem na světě“, řekl Urby Emmanuelsen, obránce Ajaxu.

 

Takže fyzická síla, rychlost a geniální technika, to jsou faktory, které přesvědčily managera The Gunners, aby nabídl za Lukaku Ł9,5 miliónů. Informace nejsou zatím potvrzené a tak nezbývá než čekat, jak se celá situace vyvine.

 

/Community Footballpools/