Rosický má další zdravotní problémy

Léčba českého záložníka Tomáše Rosického, který od ledna nehraje kvůli zranění podkolení šlachy, se komplikuje. Záložník londýnského Arsenalu musel být podle listu The Sun v pátek převezen do nemocnice, kde u něj lékaři objevili otok kostní dřeně.

 

Lékaři si původně mysleli, že jde jen o reakci na injekce, které Rosický dostával do poraněného kolena. Kapitán české reprezentace si stěžoval na nevolnost a nesnesitelné bolesti hlavy. Vyšetření po převozu do nemocnice však odhalilo otok kostní dřeně.

„Prožívá těžké chvíle. Není mu vůbec dobře,“ citoval The Sun zdroj z hráčova okolí. „Musel proto do nemocnice a zamířil na speciální terapii. Dokonce kvůli němu přivezli jehly přímo od výrobce,“ dodal.

Osmadvacetiletý záložník se zranil už v lednu a od té doby se několikrát zdálo, že se brzy vrátí na hřiště. Místo toho v květnu zamířil na operaci. Přestože trenér Arsenalu Arséne Wenger nedávno prohlásil, že Rosický se do Vánoc uzdraví, neutichají spekulace, že český fotbalista bude muset ukončit kariéru.

/čtk/