Rozhovor Arshavina po zahájení MS

 

Andrei Arshavin poskytl rozhovor po návštěvě JAR ….

 

 

Arshavin.eu : Andrei, dnes startuje mistrovství světa. Vy jste byl v JAR za uplynulý rok dvakrát. Poprvé jste se účastnil natáčení reklamního spotu (Nike, pozn.P.), včera jste navštívil JAR s delegací Ruska. Jaký byl výsledek návštěvy, která souvisela s kandidaturou Ruska na organizaci šampionátu v roce 2018? Mimochodem, jak jste do JAR cestoval?

 

AA23 : Letěl jsem z Mali. Co se týká dojmu z návštěvy JAR, vše bylo skvělé. Ta země zažívá svátek, všude jsou fanoušci, mnoho fanoušků v dresech účastníků mistrovství. Když zapneš televizi, libovolný kanál, všude jsou pořady spojené se šampionátem.

 

Arshavin.eu : řekněte něco o pracovních zážitcích z cesty …

 

AA23 : Po příletu jsme měli setkání, na kterém jsme se seznámili s plánem akcí, každý dostal své úkoly. Hned následující den se k naší delegaci připojil Roman Abramovitch a Igor Šuvalov. Takto posílená delegace prezentovala naši kandidaturu. Odpovídali jsme na mnoho dotazů, hodně a nenuceně jsme mluvili s různými lidmi.

 

Arshavin.eu : v televizi ukázali, že jste něco velice aktivně řešil s Abramovitchem a Šuvalovem.

 

AA23 : hovořili jsme o budoucnosti ruské sborné.

 

Arshavin.eu : máte ale trochu smutný hlas…

 

AA23 : Jistě, cítím smutek, že naše reprezentace není na mistrovství.

 

Arshavin.eu : ještě jednou ke kandidatuře Ruska, prezentace byla důstojná?

 

AA23 : myslím, že ano.

 

Arshavin.eu : včera jste byl v JAR, dnes v Londýně.

 

AA23 :  ano, a zítra letím s rodinou do Petrohradu, kde strávíme zbytek dovolené. Upřímně, těším se na setkání s milovaným městem, blízkými a přáteli.

 

 

 

/arshavin.eu/