Rozhovor s Aaronem Ramseyem

Těsně před začátkem předsezonní přípravy se první letní posila Arsenalu Aaron Ramsey konečně obšírněji vyjádřil ke svému přestupu z Cardiffu.

Rambo fanoušek Manchesteru United jako důvod proč si vybral Arsenal uvedl, že rozhodující vliv na jeho rozhodnutí měli Arséne Wenger a Cesc Fabregas.

Ramsey se o víkendu zúčastnil dražby ve své bývalé škole Ysgol Gyfun Cwn Rhynmi, kde místní ragbyový pořádal aukci na podporu svého výjezdu do Kanady. Bývalý žák vydražil za 420 liber podepsaný dres walšské reprezentace, která vyhrála turnaj šesti národů. Právě při této přiležitosti vznikl tento rozhovor

” Už se nemůžu dočkat začátku letní přípravy. Mým hlavním cílem je kvalitně se připravit na novou sezonu. Budu se snažit zlepšit si fyzickou kondici, protože zápasy v Premierleague to požadují. Budu se snažit si vybojovat místo v základní sestavě na úvodní zápas proti WBA.”

Aaron odmítl nabídky Evertonu I Manchesteru United a z Cardiffu se za 5mil. liber stěhoval na  Emirates Stadium.

” Jsem šťastný, že jsem podepsal Arsenal. Už se nemůžu dočkat až se setkám se svými novými spoluhráči. Jako kluk jsem fandil Manchesteru United, protože je hodně dávali v televizi. Mým idolem byl Roy Keane. Před svým přestupem jsem hovořil s Arséne Wengerem, který mi popsal fungování klubu a jejich plány do budoucnosti. Jeho představa na mně zapůsobila.”

” Udělal správné rozhodnutí, když jsem poslechl svůj instinkt a přestoupil do Arsenalu. Myslím si, že nejlepší místo, kde se budu jako hráč zlepšovat je právě v Arsenalu.”

Nemyslím si, že je příliš mnoho lidí, kteří by nechtěli pracovat pod Arséne Wengerem a hrát vedle někoho jako je Cesc Fabregas.”

/youngguns.wordpress.com/