Rozhovor s “ Fabianem“

Dnes v polském sportovním denníku Przegląd Sportowy se objevil další rozhovor s první letošní posilou Arsenalu golmanem Lukaszem Fabianskim…

" Všechno se rozhodlo velmi rychle. Po zápase s Wislou Krakow a před zápasem s Pogoni Štětín mi bylo řečeno, že mně pozoroval skaut pracující pro Arsenal. Se mnou však nemluvil. Teprve později jsem se dozvěděl, že se o mně Arsenal vážně zajímá a nejspíš budu muset letět do Londýna. Byl jsem v naprostém klidu. Od informace do podepsání smlouvy je hodně daleko. Žádný výbuch radosti se u mně nekonal."

" Nepočítal jsem, že se tak brzo domluvíme. Všechny podrobnosti jsme vyřešili za dva dny. Následovali lékařské prohlídky a zbývá už jenom podepsat smlouva. Což udělám po skončení repre srazu."

" Předsezonní příprava začíná 3.června. Plánují se objevit v Londýnu o 2-3 dni dříve, abych si vyřešil jiné záležitosti. 17. června vyjíždíme na soustředění. Zatím budu v Londýnu sám. Moje přítelkyně za mnou přijede po soustředění. Zatím nevím, kde budu bydlet. Ale vím, že v Arsenalu je člověk, který mi pomůže se získáním bydlení, auta nebo poradí ve finančních otázkách."

" Budu se muset soustředit pouze na tréninku. Jsem ve stálem kontaktu s Arsenalem. Dostal jsem dokonce podrobný rozpis cvičení, které mám dělat na dovolené. Cvičení mají cíl posílit moje svalové partie."

/ Przegląd Sportowy /