Sagna: Přestup jsem si vytrucoval

 Jednoznačně nejlepší letní posila Bacary Sagna v rozhovoru pro Telegraph.co prozradil původ svého netradičního účesu 🙂

" Abych objasnil původ svého účesu tak to se budeme muset vrátit o několik let dozadu. Jako mladý kluk, to jsem ještě hrával jako útočník vsadil jsem se s otcem, když dám v příštím zápase gól můžu si udělat se svými vlasy co budu chtít. Dal jsem dva a od té doby nosím tenhle střih."

" Před zápasem se Sunderlandem jsem nestihl v hotelu udělat účes, proto jsem se rozhodl nastoupit bez něj. Až jsem přijel do Francie matka mi vlasy znovu zapletla do copánku."

Sagna se velmi rychle přispůsobil zběsilému tempu Premierleague.

" V každém zápase se snažím dát ze sebe absolutně všechno. Těžké tréninky přinášejí výsledky. Hrát za Arsenal mi opravdu pomáhá. "

" Rychle si všimnete, že Premierleague je fyzický náročná. Je tam spousty nečistých zákroků. Ale bojovnost je přece jenom jedním z mých nejlepších atributů." 

Po odchodu Younese Kaboula do Tottenhamu nebylo Auxerre ochotno uvolnit dalšího svého klíčového obránce. Bacary si však postavil hlavu a vedení klubu ho muselo v létě do Arsenalu pustit.

" Ano chtěl jsem odejít. Přišel čas na velký přestup. Byl jsem v Auxerre celý můj život a ve 24 letech chtěl jsem udělat další krok ve své kariéře. Šance přestoupit do Arsenalu nepříjde každý den."

" Wenger se mnou hovoří každý den. Radí mi co můžu ještě zlepšit. Boss byl jednm z důvodu proč jsem do Arsenalu přestoupil."

"Proč bychom nemohli vyhrát ligu ? Proč bychom nemohli vyhrát CHL ? I přesto, že jsme všichni velmi mladí věříme, že se nám to může povést."

/ telegraph/