Saka – slovy nejde popsat, jak úžasné to je

Bukayo Saka zažil výjimečný víkend. Nejprve podepsal dlouhodobý kontrakt s klubem a o pár dní později střelil parádní branku do sítě Wolves a podílel se tak na vítězství Arsenalu na Molineux Stadium. Po zápase poskytl Bukayo rozhovor.

o uplynulých dnech, které pro něj byly jistě fantastické…
Slovy nejde popsat, jak skvělé to je pro mě a pro mou rodinu. Jsem neskutečně rád, že můžu zůstat v klubu, který miluji, a že jsem dal první branku v Premier League. Samozřejmě jsem taky rád za vítězství, takže se teď vznáším v oblacích. Je ale spousta věcí, které musím ještě zlepšit, obzvláště v tomto zápase, potřebuji se učit, zlepšovat svou hru a nadále se vyvíjet.

zda do zápasu šel s něčím extra po podpisu nové smlouvy…
Vždycky se chci trefit, bez ohledu na to, zda jsem podepsal novou smlouvu nebo ne. Vždycky chci pro tým odvést co možná nejlepší práci, bez ohledu na okolnosti.

o jeho brance..
Předvídal jsem, kam ten míč půjde, když jej KT centroval a udělal jsem všechno proto, abych byl ve vápně na správném msítě. Věděl jsem, že na vzádálenější tyči je místo a povedlo se mi to tam trefit. Nakonec to bylo dobré zakončení a za gól jsem šťastný.

zda cítí větší uspokojení po vstřelení branky…
Teď hrajeme hlavně ligu. Znamená pro nás v tuto chvíli hodně, takže jsem šťastný, že jsem se trefil a pomohl týmu k vítězství.

o formě týmu…
Jdeme prostě zápas od zápasu protože víme, jak důležitý je v této fázi soutěže každý bod. Snažíme se zvítězit v každém zápase, nikam nespěchat. Jsme všichni rádi za vítěství, protože víme, jak moc to znamené pro umístění v tabulce.

o jeho nejoblíbenější pozici na hřišti…
Jak jsem vždycky tvrdil. hrát za Arsenal je sen. Je mi teprve 18, přišel jsem z akademie a jsem šťastný, že mě boss staví. Ukázal ve mě tolik víry, že ze sebe vydám naprosto všechno na kterkoliv pozici. Nechci mu říkat, na které pozici chci hrát. Jsem prostě vděčný za to, že hraju.

/arsenal.com/