Samir Nasri vysvětluje svůj dlouhotrvající přestup do Arsenalu

Samir Nasri, zatím asi největší letní posila mužstva Kanonýrů, vysvětlil, proč jeho přestup do Arsenalu trval tak dlouho.

Zpočátku zabraňovaly Nasrimu v přestupu jeho účast na EURU a finanční požadavky jeho bývalého klubu, Marseille, i když i přes nesouhlas vedení francouzského týmu už jsme se v té době na oficiálních stránkách Nasriho mohli dozvědět, že se hráč rozhodl do Londýna přestoupit.

 

Nasri teď také přiznává, že měl nabídku i od Lyonu, ale v tu dobu už byl skálopevně rozhodnut, že přestoupí do Arsenalu.

 

Nasri řekl: „Ano, dostal jsem nabídku i od Lyonu. Hovořil jsem s jejich prezidentem, Jean-Michelem Aulasem, po telefonu. Ale pak už se nic moc nedělo.

 

V tu dobu už jsem byl totiž prakticky rozhodnut. Dal jsem své slovo Arsenalu, že přestoupím, a navíc bych nikdy nehrál za jiný francouzský klub, než Olympique Marseille.“

 

Arsene Wenger mezitím oznámil, že je velmi optimistický ohledně návratu Eduarda da Silvy na fotbalové trávníky, a prohlásil, že hráč bude k dispozici za tři až čtyři týdny.

 

/arsenal-mania/