Sigurdsson na zkoušce v Arsenalu

alt
Záložník Knattspyrnufélag Reykjavíkur Ingólfur Sigurðsson se vrací domů po týdení zkoušce s Arsenalem. Technický záložník v rozhovoru pro Youngguns potvrdil, že si svůj pobyt na severu Londýna, který obsahoval i zápas za Arsenal U-16, užíval.

Sigurdsson byl předmětem zájmu klubů z celé Evropy. Zkoušku mu nabídl Arsenal a Manchester United a 17letý záložník se rozhodl pro zkoušku s týmem Arsenalu.

Ingo podepsal smlouvu s KR, nejstarším a nejprestižnějším Islandským týmem, po sezoně v Holandsku s Heerenvenem. Poslední dobou nastoupil za první tým třikrát a ukázal dost na to aby byl vybrán pro nadcházející zápasy. Ingo může hrát na jakémkoliv ofenzivním postu, ale nejvíce „doma“ je na pozici levého záložníka, nebo levého křídla.

V rozhovoru dnes ráno uvedl, že pobyt tu byl skvělý a byl s ním spokojen, také proto, že po dobu jeho pobytu si ho vzal pod svá křídla Andrey Arshavin. O svých zkušenostech uvedl:

„Zkouška šla dobře, bylo skutečně skvělé trénovat s klubem jako je Arsenal.“

„Skóroval jsem v zápase proti Fulhamu v sobotu. Bylo skvělé nosit dres Arsenalu a jsem poctěn, že jsem mohl hrát za Arsenal po dobu jednoho týdne.“

„Nevím jestli mě budou chtít přivést, hrál jsem velmi dobře a nemyslím si že by byl problém v mojí hře. Problém je, že mám smlouvu s KR Reykjavik na Islandu.“

Více informací, zda zájem Arsenalu trvá jsou očekávány v brzké době. 

Zdroj: /youngguns/