Silvestre, Vela a Bendtner proti Burnley

Mikaël Silvestre, Carlos Vela a Nicklas Bendtner se z největší pravděpodobnosti objeví v základní sestavě v zítřejším pohárovém zápase proti Burnley.

Jak bývá zvykem v Carling Cupu dává Arséne Wenger šanci mladým hráčům z rezervy a hráčům z lavičky. V zápase na Torf Moor se určitě neobjeví trojice zraněných za včerejšího zápasu proti Chelsea Johan Djourou, William Gallas a Manuel Almunia. Podle Bosse zranění nejsou vážné, ale nechce jejich případným startem v Carling Cupu zbytečně riskovat.

„Bude to klasická sestava. Ale z důvodu některých zraněních může být sestava ještě mladší než obyčejně.“

“ Hráči, kteří byli v neděli na lavičce s Chelsea určitě nastoupí. Pokud se jedná o ty, kteří hráli v základní sestavě tak zatím nevím.

“ To znamená, že bude hrát Silvestre a samozřejmě Fabianski. Máme některé hráče prvního týmu, kteří toho moc neodehráli – Vela a Bendtner. „

“ Nemůže hrát Djourou, který se zranil na Stamford Bridge. Gallas má menší svalové problémy. Toure a Eboue jsou stále zranění tak s nimi rovněž nemůžu počítat.“

/arsenal.com/

neoficiální nominace:
Arsenal (from): Fabianski, Hoyte, Coquelin, Silvestre, Gibbs, Wilshere, Randall, Ramsey, Merida, Vela, Bendtner, Mannone, Simpson, Bischoff, Lansbury, Fonte, Frimpong.