Simpson o možném návratu na Emirates

 

Mladý útočník Arsenalu Jay Simpson potvrdil, že je připraven střílet branky na nejvyšší úrovni a pomoci kanonýrům po dobu nepřítomnosti Robina van Persie nebo Nicklase Bendtnera, způsobené jejich zraněními.

 

Jay Simpson momentálně hraje v rámci Championship v dresu Queens Park Rangers a jeho hostování je sjednané do konce sezóny. Simpson ale naznačil, že by velice uvítal možnost návratu na Emirates Stadium, pokud to bude zapotřebí.

 

QPR minulý víkend remizovalo s Coventry City 2-2  a 20-ti letý kanonýr se v tom utkání zapsal na listinu střelců. V součtu Simpson již ve čtrnácti zápasech v dresu The Hoops vstřelil osm branek a je přesvědčený, že by takový výsledek zopakoval na hřištích anglické Premier League.

 

„To, že střílím branky za QPR neznamená, že se odcizuji od svých kolegů v Arsenalu. Celou dobu jsem s nimi v kontaktu stejně tak jako s trenérským týmem“, řekl Simpson pro Daily Mirror.

 

„Vím, že při mých zápasech jsou na tribunách pozorovatelé z Arsenalu  a nahrávají celé zápasy, ale to, jestli se vrátím na Emirates nezáleží jenom ode mne. Záleží to na dobré vůli trenérů QPR a samotného Arséne Wengera.“

„Chci hrát na nejvyšší úrovni a vím, že hra pro QPR mi v mém rozvoji velmi pomáhá. Arséne Wenger má nyní problémy se sestavením útoku z důvodu zranění van Persieho a Bendtnera a já jsem přesvědčený, že bych mohl týmu v Premier League pomoci.“

 

 

/Sky Sports/