Smlouvy francouzského tria

Skrze média Get French Football News a RMC Radio ve Francii se objevily informace o tom, že se Arsenal dohodl na prodloužení smlouvy s Olivierem Giroudem a Francisem Coquelinem, zatímco jednání s Laurentem Koscielnym jsou ve velmi pokročilé fází.Zprávy o našem kapitánovi (na hřišti) hlásí, že strany byly velmi blízko podpisu už v minulém měsíci, což by znamenalo, že stráví své více méně poslední roky na top úrovni právě u nás.

Coquelin podepsal naposledy v únoru 2015 a nyní byl odměněn dlouhodobým kontraktem za své výkony a za to, že se stal základním kamenem v záloze Arsenalu.

Giroud prodloužil svou smlouvu o rok, což znamená, že místo roku 2018 vyprší až v roce 2019. Jeho agent ještě navíc minulý týden prohlásil, že Olivier je stále oddán Arsenalu a že neměl, navzdory malému vytížení, v úmyslu hledat si v lednu jiné působiště.

Vypadá to tak, že se klub snaží pojistit si své hráče novými smlouvami. Nedávno totiž navíc klubový tiskový mluvčí prohlásil, že jednání s hvězdným duem Sanchez-Ozil pokračují velmi dobře a Boss odhalil novou smlouvu pro Alexe Oxlade-Chamberlaina a roční prodloužení pro Santi Cazorlu.

Doufejme, že vše půjde hladce a smlouvy budou brzy stvrzeny podpisy obou stran!

/arseblog.com/