Sobotní aktuality a spekulace

Bac Sagna je momentálně podle informací goonertalk.com na dovolené v Dubaji a fanouškům vzkazuje, že se cítí lépe a věří, že stihne začátek sezóny. Sádra je již dole a Bac už chodí „po svých“.  

Vertonghen zřejmě přestoupí do Tot.enhamu. Server goal.com si je tak jistý, že už zná termín lékařské prohlídky – 2.6.2012 před utkáním Anglie s Belgií. Odstupné by mělo být 9,6 mio liber a nyní se již jen jedná o platu.

Metro.co.uk informuje, že Odil Ahmedov by rád hrál v Anglii, nejlépe v Arsenalu a mohl by se stát alternativou, pokud by do Arsenalu nepřišel M ´Villa. Kontakty ze strany Gunners přiznal prezident Uzbecké FA Mirabor Usmanov.

Podle espn.co.uk vede Nick Bendtner rozhovory s mnoha významnými kluby. Spekuluje se, že mezi ně patří Bayern, Borussia a římské AS.

Vito Mannone se nechal slyšet, že se už nechce vrátit do Arsenalu a že je v Hullu spokojený, protože dostává příležitost pravidelně hrát. O svou budoucnost se nebojí ani po té, co klub po sezóně opustil manager Nick Barmby, který Vita k tygrům před rokem a půl přivedl.

Dailymail.co.uk v krátkém rozhovoru s Tomášem Rosickým informuje o jeho zranění. Tomáš je přesvědčený, že stihne zahájení Eura.

Sky Sport uvádí, že Yann M’Villa, o kterém se spekuluje i ve vztahu s Arsenalem, chce definitivně odejít v létě z Rennes a věří, že mu klub nebude bránit.

A jedna veselejší informace závěrem : jak píše arseblog.com, Wojciech Szczesny neplánuje mluvit s Lukaszem Podolským anglicky, ale pouze a výhradně polsky, protože je názoru, že Lukasz je čistokrevný Polák i když hraje ze Německo.

 

různé zdroje