Potvrzeno ! Sol Campbell podepsal s Arsenalem!

alt

 

 

Sol Campbell se dohodl s Arsenalem a je registrován Arsenalem jako hráč Reserve League.

 

Aktuálně : 

Různé internetové stránky jsou plné informací o návratu Sola Campbella do Arsenalu. Podnětem bylo zveřejnění této informace na oficiálních stránkách Arsenalu, informace však byla zanedlouho odstraněna.

 

Arsenal tuto informaci potvrdil ZDE

 

Podle Johna Crosse z Mirror Football podepsal Sol Campbell krátkodobou smlouvu s Arsenalem.

 

Uskutečňuje se tak nevídaný návrat velkého Sola, který v 35-ti letech doplní stopery Gallase a Vermaelena.

 

Sol má nastoupit již tento večer v zápase rezervních týmů proti West Ham.

 

Životopis Sola :

 

Sol se narodil v Londýně dne 18.9.1974 a svou fotbalovou kariéru začal v roce 1992 v Tottenhamu, kde strávil devět let a v průběhu 255 utkání vsítil jako obránce 10 gólů. Jako kapitán dovedl kohouty dokonce k vítězství v poháru nad Leicester City.

 

V roce 2001 přestoupil do jediného fotbalového klubu na severu Londýna a tímto krokem zahájil nejlepší část své kariéry. Za The Gunners odehrál za pět let 135 zápasů a s týmem vyhrál dvakrát Premier League a třikrát FA Cup. V ročníku 2003-2004 se stal legendou svou účastí v týmu známým jako The Invincibles. Svou kariéru v Arsenalu zakončil v roce 2006 ve finále Ligy Mistrů proti Barceloně.

 

V létě 2006 přestoupil jako volný hráč do Portsmouth, se kterým získal v roce 2008 FA Cup, aby následně v roce 2009 přestoupil do  Notts County, kde však odehrál jen jedno utkání a po dohodě s Arsénem Wengeren začal trénovat s Arsenalem, než se stal v lednu 2010 opětovně volným hráčem.

 

 

 

 

 

/Mirror Football/