Souhrn novinek z dnešního dne

 Vzhledek k oblíbené reprezentační pauze byl dnešní den chudý na novinky o našem klubu …

 

 

 

Gilberto připustil, že několik hráčů nevěřilo, že Wenger prodlouží smlouvu s Arsenalem.

Brazilský záložník přiznal, že podpis nové smlouvy zachránilo Arsenal od nejisté budoucnosti.

" Je skvělé pro tým, že Wengger podepsal novou smlovu. Především pro mladí hráče, protože on je všechny přivedl do klubu. Byli znepokojení tahanicemi kolem nové smlouvy. Nyní jsou spokojení, že všechno se urovnalo."

" Wenger se vrátil a může pokračovat ve své práci. Musíme se i my nadále zlepšovat a potvrdit dobrý start do letošní sezony."

" Máme sice mladý tým, ale nejdůležitější je, že jsme dostatečně kvalitní. Je jedno jestli máš zkušený tým, když ti chybí kvalita."

 

Manu Adebayor se i přes nedávné problémy, které měl s Tožským fotbalovým svazem vrací do reprezentace a je připravený nastoupit v kvalifikačním zápase proti Mali. pro nás to není dobrá zpráva. Znamenalo by to, pokud se Togo kvalifikuje na mistrovství Afriky bude v lednu chybět..

 

 

 

" Jsem s Toga a miluji svou zem. Pokud bude všechno v pořádku nastoupím v zápase proti Mali. Chyběl jsem Togu ve dvou kvalifikačních zápasech to neznamená, že jsem skončil s reprezentaci. Lidé s Toga mně potřebují. Společně kvalifikaci zvládneme."

Arsene Wenger chce Johana Djourou stáhnout z hostování v Birminghamu již na začátku ledna. Je to o něco dříve než se předpokládalo. Důvod : účast Kolečka a Manu Eboueho na mistrovství Afriky.

Johan zatím pravidelně nastupuje v zápasech Blues na postě středního záložníka společně s bývalým hráčem Gunners Fabricem Muambou.

/ dailymail, BBC, setanta sport/