Soutěž pro členy SC

Přátele, kamarádi .. je tu úvodní vědomostní soutěž o retrodres Arsenalu ..

 

 

 

 

 

Už dlouho jsem si pohrával s myšlenkou na svůj projekt,  kterou jsem díky rodině, fotbalu, pracovní vytíženosti, gunners.cz  a především neuvěřitelné lenosti odkládal spousty týdnu až měsíců. Až v posledních dnech jsem na svém primitivním, ošklivém a „ dizajnově“ nedokonalém webu zapracoval. Se svolením Matygola jsem dostal možnost si  na http://www.retroarsenal.estranky.cz udělat menší reklamu. Omluvte horší kvalitu jsem začátečník. Snad se vám moje prvotní myšlenka bude líbit. Těším se na naší další  případnou spolupráci.

Na oplátku jsem se rozhodl vyhlásit pro spolubojovníky z našeho supporters clubu soutěž o zajímavou cenu. Rád bych tak pro členy, kteří zatím nevyužili možnost zakoupení lupenu, slevy do arsenalshopu nebo neplánují jet na sraz dal šanci něco vyhrát. Ve hře je jeden z nejhezčích novodobých dresu Arsenalu Dreamcast  ze sezony 2000/2002. Co udělat, abyste na další sraz našeho fanclubu v tomto dresu dojeli ?

 1. Správně odpovědět na deset lehkých otázek
 2. Odpovědi odeslat emailem na gunners.soutez@seznam.cz do 20.února
 3. Mít štěstí, že vás z osudí správných odpovědí vylosuje jeden ze členu severomoravské kliky pod hlavičkou SC zvané „ bodací komando“ na sledovačce některého našeho zápasu. Snad nevylosuje sám sebeJ
 4. Do emailu napište předmět:DANová soutěž, do článku: číslo SC a jméno a příjmení
 5. Přátele, kteří nejste členy nepište odpovědi zbytečně, jednak nic nevyhrajete a akorát mi v osudí uděláte zmatek. Děkuji.

 

Otázky:

 

 1. Ve kterém roce a pod jakým názvem byl Arsenal založen ?
 2. Kolikrát jsme získali mistrovský titul ?
 3. Jak se jmenoval první manažer Gunners ?
 4. Který hráč a v kterých letech odehrál za Arsenal nejvíce zápasů ?
 5. Napište názvy všech tribun Highbury ?
 6. Napište jména čtyř parťaku z obrany manažera G. Grahama ?
 7. Kolik členů má náš Supporters Club ?
 8. V kterém klubu zažil první manažerskou zkušenost Big Tony Adams ?
 9. V kterém klubu začal a v kterém zakončil svou kariéru Ian Wright ?
 10.  Na kolika zápasech Arsenalu jsem byl ? Nápověda je to číslo mezi 8 a 10 J

 

Při sestavování otázek a odpovědí jsem čerpal z Wikipedie, proto věřím, že nikdo nebude mít problém správně odpovědět. Zkuste nepsat odpovědi někam do fóra, protože tak snižujete svou možnost cenu vyhrát.

Těším se na vaše odpovědi. A na losování, protože dva členové naší kliky dluží něco málo za svý narozeniny, které měli už loni. Doufám, že se pořádně zastydí a svý dluhy vyrovnají.

cmon you reeeeeeeeeeeeeeeeeeeds