Sport.cz, aneb proč nenapsat hloupost

alt
Doufám, že jsem nebyl jediný, kdo dnes vyletěl z kůže

Už delší dobu mi to nedalo, takže tento článek je jen vyústění mého delšího rozčarování nad tímto serverem.

Pokud si všimnete, sport.cz jednou za čas vydá článek o Wengerovi. Jelikož zde už pracuju více než rok, tak mám zkušennosti s nadpisy článků ze seriózního webu skysports, nebo teamtalk. Tam nadpis zní: Wenger by rád kopal auty. Ano, tento nadpis přesně vystihuje podstatu celého článku a toho, co chce Wenger udělat. Ale na sport.cz místo toho stálo: Wenger chce auty kopat, prý je v nevýhodě.. Načež po asi 20 minutách byl nadpis urychleně změněn. To jen tak na ukázku.

Ovšem dnes se tento server vyznamenal. Wenger nabádá své hráče k porušování pravidel. Co to je? Podstata článku je, že Denílson byl jasně zraněný a nemohl tím pádem pokračovat ve hře, a Everton šel do protiútoku. Pokud by však Denilson zastavil a snažil se míče dotknout, aby byla hra přerušena a on mohl být rychle ošetřen (a to je hlavní), byl by nařízený přímý kop.

Určitě nejsem jediný, kdo u tohoto článku dnes soptil. Dotyčný redaktor by si nejdřív mohl spojit smysl článku a neplesknout nesouvísející nadpis, který je na úrovní bulvárního Blesku. Rád bych na závěr řekl, že článek vystihuje osobní názor a každý s ním nemusí souhlasit.

Odkaz na „článek“: ZDE