Sport.cz: Rosický odpovídal na dotazy čtenářů

Tomáš Rosický si dnes vyhradil ve svém nabitém programu půlhodinku na odpovědi zvědavých čtenářů serveru Sport.cz.

 

Rozhodl jsem že vám několik odpovědí zde napíšu, zejména ty co se týkají Arsenalu.

 

no.60: Tomáši, chtěl bych se zeptat jestli Vám osobně nechybí v Arsenalu Alexandr Hleb?!Vypadalo, že si jak na hriští tak v soukromí rozumíte, jste v kontaktu?dle mého názoru udělal přestupem do Barcelony a následně do Stuttgartu…
Tomáš Rosický: Dobrý den, vítám Vás u otázek a odpovědí, na něž jsem nachystaný odpovídat. Začneme tedy Alexem… Určitě jsem si dobře rozumněli, protože je strašně chytrý fotbalista. Určitě udělal chybu, že z Arsenalu odešel. V Barceloně vůbec nehrál a proto odešel do Suttgartu.
—-
kuba.fotbalek: Ahoj Tomáši, co si myslíš o současném kádru arsenalu, hodláte zaútočit na titul? A myslíš, že čeká Eduarda nějaký trest od pana Wengera za nafilmovanou penaltu, díky níž nebude k dispozici při dvou utkáních LM? Jinak Ti přeju hlavně hodně zdraví a pokud možno, aby v sobotu na trávníku Jendrišek viděl, že „Rosický“ není jen jméno, ale top špílmachr:))
Tomáš Rosický: Podle zápasu s Manchesterem je vidět, že náš tým je silný a o tituůl hrát může. Když vezemem sestavu proti Manchesteru, řada hráčů jako Nasri , Fabregas a já vůbec nebyla v kádru. A i bez těchto jmen byl Arsenal jasně lepší. Tým proto kvalitativně má na to, aby o špici hrál. A trest od trenéra? Nepřichází v úvahu! Arsenal bude podle mého naopak bojovat proti tomu, že ho UEFA potrestala.
—-
Tenhle je nejlepší
Tom.Angelo: Ahoj Tome, jsem velký fanda kohoutů (Tottenham Spurs) Jak vnímáš tento klub ? Jak se ti proti němu hraje ? Robbie Keane je podle mě jeden z nejlepších útočníku v anglické lize
Tomáš Rosický: V Anglii jsou mnohem lepší útočníci než je Keane. Tottenham v této sezóně začal výborně a hraje dobrý fotbal.Mně osobně se proti kohoutům hraje dobře, protože jsme je většinou poráželi.
—–
moe-ocko: Čau Tome, nejdříve ti chci popřát hodně štěstí at se znova nezraníš a budeš hrát co nejdéle a dále bych měl dotaz jak vydíš svoji budoucnost v arsenalu, jestli jsi nepřemýšlel o změně působiště třeba do španělka, kde liga není tak agresivní,??
Tomáš Rosický: Abych mohl o něčem podobném přemýšlet, musím se nejdříve dát stoprocentně zdravotně do kupy.
—-
moe-ocko: ještě dotaz: Jak v arsenalu vycházíš s ruským megatalentem Arschavinem?
Tomáš Rosický: Aršavin je už trochu přerostlý talent, neboť svá léta už přece jen má. Vycházím s ním dobře a je to dobrý kopáč.
—-
tompesik: Ahoj Tomáši, chtěl bych se Tě zeptat, jakým způsobem probíhá taktická příprava před zápasem v Arsenalu a jestli si do toho trenér Wenger nechá od někoho mluvit a jak dlouho pře zápasem znáte základní sestavu. Děkuji, Tomáš.
Tomáš Rosický: Příprava je hodně krátká a hodně věcná.Čtyři hodiny před zápasem se ví sestava.