Spu*s – Arsenal FC aneb setkání fanouškovských legend

Aktualizováno o info z hodonínského srazu. Po povedeném srazu SC, který se uskutečnil v listopadu, a jehož součástí bylo sledování vítězného mače s Čukotkou, jsme se rozhodli s pražskými gunners uspořádat sraz další…

V neděli, jak jistě všichni víte, sehrají naši Kanonýři námi tolik očekávaný duel se Slépkami, a něco takového si pravověrný Gooner nemůže nechat ujít.

Tato myšlenka vznikla v náhlém myšlenkovém propojení, a uznáváme, že Vám ji nesdělujeme právě včas, ale doufáme, že i přesto dorazí co nejvíce Goonas.

Tato akce není určená pouze pro členy Supporters Clubu, ale i pro naší širokou fanouškovskou základnu. A co bude její náplní?

Poklábosení si nad pivkem s fanouškovskými legendami Arsenalu, rozebírání nynější smutné situace, v níž se náš klub nachází a na konci zapění si vítězných chorálů…

Restaurace není nafukovací, a lze očekávat, že tento zápas si řada fanoušků nenechá ujít, tudíž potřebujeme předem vědět, kolik z vás se na akci chystá, abychom mohli zarezervovat příslušný počet míst. Pokud o akci uvažujete, upozorněte nás proto prosím v komentech či na mailu catchup@seznam.cz

Zápas začíná už ve 14:30, ale “legendy“ budou přítomny již před 13:00, aby si stihli pokecat se všemi příchozími. Pokud jste se kdy chtěli setkat s podobně postiženými jedinci, kteří žijí pro Arsenal, neváhejte, a přijeďte, lepší možnost mít nebudete.

KDE? KDY? V KOLIK? Sportbar Zlatá Hvězda, Ve Smečkách 12, Praha 1, 8.2.2009 od 13:00.

Souběžně se srazem v Praze mají fanoušci Gunners možnost zavítat do první rodinné nekuřácké kavárny na Hodonínsku s velmi přitažlivým názvem Arsenalcafe ( www.arsenalcafe.cz), kde menší sraz pořádá Mr. Arsenal.cz. Závazné přihlášky posílejte na email  arsenal.0156@gmail.com , aby se mohlo objednat místa ve výše zmíněné restauraci. Případné dotazy vám budou zodpovězený rovněž na daném emailu.

KDE? KDY? V KOLIK? Arsenalcafe, Hodonín 1, 8.2.2009 od 13:00

The wanky Tottenham Hotspur went to Rome to see the pope,
the wanky Tottenham Hotspur went to Rome to see the pope,
the wanky Tottenham Hotspur went to Rome to see the pope,
and this is what he said FUCK OFF

When I was just a little boy
I asked my mother what will I be?
Will I be Arsenal? Will I be Spurs?
And this is what she said to me:
Wash your mouth out son, then take your father’s gun
And shoot the Tottenham scum
Que sera sera (Que sera, sera)

If you all hate Tottenham clap you hands, c-c-c, if you all hate Tottenham clap your hands, c-c-c,
if you all hate Tottenham, if you all hate Tottenham, if you all hate Tottenham clap your hands, c-c-c (Coming round the Mountain)

Prague Gunners