Szczesny – Nemáme z ničeho strach

Momentální jednička v bráně Arsenalu Wojciech Szczesny trvá na tom, že Arsenal nemá strach z velkého testu, který ho čeká ve druhé polovině sezony a dodává, že neexistuje žádný psychický blok, který by rozjetý Arsenal zastavil.

Tým Arséna Wengera doslova ,,projel“ měsíc leden ve vší parádě. V lize ani jednou neinkasoval a ani jednou neprohrál. V Premier League se Arsenal momentálně nachází na druhém místě těsne za vedoucím Manchesterem United.

Kanonýři se nyní pořád ucházejí o všechny čtyři možné trofeje. Nejblíže je k zisku Carling Cupu, o který si svěřenci Arséna Wengera zahrájí ve Wembley s Birminghamem. V Lize mistrů čeká na Arsenal Barcelona, která je v tomto osmifinále favoritem. ,,Jsou pravděpodobně nejlepší tým v Evropě, ale věříme, že je můžeme porazit. Ovšem liga je pro nás priorita,“ prohlásil Szczesny.

,,Jsme o mnoho lepší než minulou sezonu. Každý hráč je o rok starší a lepší. Jsme parta kluků, která věří, že v letošním roce vyhrajeme trofeje. Není před námi nějaká psychická bariéra, nemáme strach.“

/skysports.com/