Team News

Lukasz Fabianski dostane podle předpokladů šanci v zápase proti Cardiffu, zatímco William Gallas se vrací do tréninku…

Polský internacionál má letos na „zodpovědnost“ domácí poháry, tedy Carling Cup a právě Fa Cup, v jehož čtvrtém kole se Arsenal střetne s mužstvem The Bluebirds.

Předpokládá se, že Wenger dá šanci podobné sestavě jako v zápase s Plymouthem. To znamená, že šanci dostanou většinou hráči prvního mužstva, s výjimkou Fabianského. Díky karetnímu trestu ale bohužel do hry nebude moct zasáhnout Gael Clichy.

William Gallas už je po zranění podkolenních vazů zpátky v tréninkovém porcesu, ale Wenger nechce zdravotní stav svého krajana riskovat tím, že by ho už v neděli poslal na hřiště. 

„Fabianski určitě hrát bude, protože se jedná o zápas FA Cupu.“, komentoval situaci Wenger. „Možná postavím další dva hráče, kteří se obvykle v základu neobjevují. Tým bude zhruba stejný jako v zápase proti Plymouthu. Cardiff je celkem těžký soupeř, a my ho nechceme podcenit.

Co se týká Williama Gallase, na tento zápas bude ještě chybět, ale už je zpátky v tréninkovém procesu, takže by mohl být připraven už na zápas proti Evertonu.“

/arsenal.com/