Tehoue : Na Emirates pojedeme pro postup

Jonathan Tehoue vstřelil v 89.minutě nedělního utkání FA Cupu Arsenalu branku a prodloužil tím naděje Leytonu Orient na postup do čtvrtfinále této soutěže.

Francouzský útočník obešel Miquela a Gibbse a poslal míč do sítě podél bezradného Almunii. Tehoue, pro kterého to byla 9.branka v této sezóně věří, že na severu Londýna budou The O’s také schopni zkomplikovat favorizovanému Arsenalu cestu dál.

„To je FA Cup. Tam je možné všechno. Včera jsme skutečně překvapili a věřím, že za dva týdny se na The Emirates pokusíme o něco podobného“.

„Na hřiště se prostě nesmí jít s myšlenkami na prohru. Vždy nám záleží na co nejlepším výsledku. A i když vyběhneme na trávník v Ashburton Grove, náš cíl bude jen jeden – vítězství a postup do dalšího kola“.

Jonathan získal v této sezóně statut suprenáhradníka. Všech devět branek vstřelil, když se zapojil do hry z lavičky náhradníků. A v zápase s Arsenalem se mu podařilo to samé.

„Když jsem si bral dres tak mi trenér řekl, že Arsenalu mohu udělat starosti ve středu obrany, kde hraje mladý Miquel“.

„Trenér chtěl, abych nastartoval naši ofenzivu a nahnal Arsenalu strach, myslím, že se mi to povedlo“.

„Moje gólová akce nebyla plánovaná, prostě jsem si všiml, že se do hry těch dvou obránců dostalo trochu nejistoty. Využil jsem to a hnul jsem se dopředu mezi ně. Byl to krásný moment a fantastická noc, pro mne osobně, tým a celý klub“.

/leytonorient.com/