The Sun opět spekuluje o Fabregasovi


Fanoušci Arsenalu a Cesca Fabregase budou netrpělivě očekávat, jestli Cesc přestoupí příští úterý do Barcelony. Anglický The Sun tak v dnešním vydání opět rozvířil spekulace o budoucnosti kapitána Arsenalu.

 

Antony Kastrinakis (novinář píšící pro The Sun, pozn.P) se tak vrací ke svým dřívějším spekulacím o nabídce AC nebo prezidenta katalánského velkoklubu Laporty za záložníka The Gunners.

 

„Katalánci nabízejí 27 milionů liber, ale Arsenal si cení kapitána na 40 milionů. Barcelona se musí rozhodnout do úterý, jestli splní očekávání Arsenalu, tedy dříve, než Arsenal zahájí sezonu Ligy Mistrů s Celtikem.“

Barcelona potřebuje, aby Fabregas hrál za ni letos v Lize Mistrů a pokud Cesc nastoupí proti Celtiku, odloží své plány na později.

 

Fabregas se tak může stát součástí prezidentských voleb, které se uskuteční na Nou Camp příští léto.

 

„Bývalý prezident Sandro Rosell, který chtěl před šesti lety udržet Fabregase v klubu, chce z příchodu Fabregase udělat velký předvolební slib. Ale současný prezident Laporta, velký rival Rosella, se možná rozhodne uskutečnit transfer nyní a získat tak zásluhu za návrat marnotratného syna.“

Podle dnešního vydání španělského deníku Sport Barcelona FC nezvýší nabídku za Fabregase a kapitán Arsenalu bude vyžadovat svolení k odchodu.

/imscouting.com, sport.es/