Theo: Potřebovali jsme kolem sebe vůdce

Theo Walcott je spokojený s přínosem Flaminiho pro hru Arsenalu.

Francouzský záložník, který na severu Londýna strávil čtyři roky mezi lety 2004 a 2008, v létě opět přesvědčil Bosse k podpisu další smlouvy. Jak se ukázalo hned v jeho prvním ostrém startu proti Sp*rs, byl to další vydařený tah našeho velkého mága u kormidla. Vychvaluje si ho i náš, doufejme znovu probuzený střelec, Theo Walcott. 

,,Každý vidí, jaký přínost pro náší hru Mathieu má. Nebojí se řídit naší hru, je to vůdce. Loni jsme ukázali velkou touhu, jak moc si chceme zahrát Ligu mistrů a ta touha je ted‘ stejná. Nemáme ted‘ k dispozici největší tým na světě, máme hodně zraněných, ale hráče, které ted‘ máme, jsou plný odhodlání. Je ted‘ důležité zůstat fit a věřit, že se zranění hráči budou postupně vracet a začne konkurence na všech postech, což je pro Arsenal jedině dobře a může nás čekat skvělá sezona.“

Walcott je spokojený i s přínosem Aarona Ramseyho.

,,Aarona postihlo nejhorší možné zranění, které vás ve fotbale může potkat. Velmi tvrdě na sobě zapracoval a nyní se mu to začíná vracet. Hraje skvělý fotbal. Snášela se na něj vlna kritiky, ale já ho viděl každý den v přípravě, je jako nová posila, uplně jiný hráč a je čest ho mít v týmu. Aaron má skvělý start do sezóny, protože v sebe věřil. Důvěra je ted‘ klíčem k úspěchům.“ dodal na závěr Theo Walcott.

 

/Arsenal.com/