Timber bude na dlouho out

Arsenal včera na oficiálních stránkách potvrdil, že zranění kolene Jurriena Timbera, které se přivodil v prvním poločase zápasu s Nottingham Forrest je vážné. Diagnóza o které se spekulovalo byla bohužel potvrzena: částečná nebo úplná trhlina specifického vazu v koleni. Hráč si tak pravděpodobně až do konce sezóny nezahraje.

Otázkou je, jak na to teď zareaguje klub. Spekulovalo se o odchodu Tierneyho, ale pravděpodobnější bude, že zůstane a bude krýt záda Zinchenkovi. Pokud ovšem klub nenajde náhradu, která by byla lepší než Tierney a za rozumný peníz.

U takových vážných zranění se samozřejmě hned vyrojí spekulace, zda se hráči dokážou vrátit na předchozí výkonnost a nemají po kariéře. Pro připomenutí nedávno si takovým zraněním prošel i Virgil Van Dijk a to je o dekádu starší. I nadále je základním stavebním kamenem Liverpoolské obrany. Podobným zraněním si prošel i Robert Pirés.

Věřím, že mluvím za všechny fanoušky, když popřeji Timberovi brzké uzdravení a návrat na fotbalový pažit s plnou parádou.

/Arsenal.com/