tip od Lídra

 První a zároveň i poslední část nekonečného seriálu DAN rádí, pátra, pomáhá a napravuje…

Vzhledem tomu, že se v poslední době objevili kritické hlasy na adresu naší prestižní tipovačky a to především k výběru zápasů z nižších soutěží. Rozhodl jsem se já dočasný lídr, který má nedostižný 40 bodový náskok podat vám horším tipérům ( v mé rodině, která soutěží žije stejně jako já vám ve zkratce říkáme z důvodu 100 korunové částky, kterou jste obětovali na výše zmíněnou oblíbenou a prestižní tipovačku  –DARCI) pomocnou ruku. Čtěte a učte s mí milí DARCOVÉ….

Vybral jsem zápas, který v příštím tipovacím kole je ze všech zápasů, které lze tipovat jasnou jedničkou a to derbyzápas klubu bez historie s jedním z nejstarších anglických klubu. Špil FA Trophy mezi Vauxhall Motors FC a Northwich Victoria FC.

 

Domácí Vauxhall Motors FC, kteří vznikli v Chesteru až v roce 1963 jako klub dělníku z automobilky nikdy nic pořádného nevyhráli. Potácejí se od svého vzniku v nehlubších patrech anglické kopané. Dnes hrají soutěž BLUE SQUARE NORTH ..Konference SEVER., kde se nacházejí s 16 body na 18 místě. Budou obrovské problémy zachránit se. Poslední výsledky však signalizují obrat v nepovedené sezoně.. Porážky od Nuneaton Borough, Southport, Boston United však vyvážili vítězství nad Slybridge Celnic, Solihull Mokra a především nad nevyspitatelným  do té doby vedoucími Hyde United. Pro předsedu A. Bartlama a manažera Andyho Mutche  bude záchrana v lize jistě úspěchem.

Do zápasu může nastoupit i deseti golový Antony Wright. Naopak v Rivecre Parku nejspíš neuvidíme oporu zadních řad Richard Grestyho.

 

 

Vítěz FA Trophy Northwich Victoria FC byl založený v roce 1874. Mezi roky 1892 až 1894 hráli druhou nejvyšší anglickou ligu. V roce 1884 byli The Vics ve čtvrtfinále anglického poháru, ke vypadli Blackburn Olympic.  V roce 1974 byli z jedním ze zakládajících klubu anglické soutěže Konference, kde hrají dodnes. V sezoně 2005/2006 se dostali v FA Cupu až do 3. kola, kde vypadli se Sunderlandem 3-0 i přesto 4000 fans, kteří cestovali s nimi na zápas je odměnili obrovským potleskem.

V dnešním černém období historie The Vics je klub na prodej, neplatí daně, často jsou mu odebírány body. Klub změnil majitele i jméno. V tabulce se nachází na posledním místě, když jeho bilance 2-4-16 je hodně triskní. Ale stejně jako jejich sobotní soupeř v poslední době přidali a domácí vítězství nad Rushden and Diamonds a Oxford United a venkovní plichta se Sttamfordem dává aspoň teoretickou naději na záchranu.

V zápase bude chybět tuniský internacionál a manažer v jedné osobě Dino Maamria a útočník Cric Coward zapůjčený ze Stockportu.

 

 

 

Oba týmy se nacházejí v dost svízelné situaci,ale vítězství v derby bude pro ně otázkou prestiže. V zápase by mělo padnou dost gólů, proto kdo chce uhrát parádní desítku trošku vylepšit svou pozici v tabulce tipujte 3-2

 

 

Jinak  pro všechny, kteří si myslí, že stále bojují o prvních deset míst musím zklamat. Už po druhém kole mi přišel email pro mě z neznáme adresy blejchi@tiper. NO1.cz, kde byla příloha s celoročními výsledky naší milované tipovací soutěže. Pokud chce si někdo uchovat iluze nečtěte dále. Už déle nemůžu tento hnusný podvod krýt.

 

1. místo Blejchi – za to, že si tři zápasy před koncem kariéry nechal zlomit nohu.

 

2. místo Matygol – Když se dozvěděl za co se dalo první místo okamžitě si nechal nohu zlomit taky. Pro něj bohužel to bylo na začítku velmi slibně rozvíjející se kariéry, když stejně jako Fabregas, Hleb, Walcott a Bendtner se i on na turnaji v Čelákovicích trefil do sítě neprostupné obrany Slavie Praha.

 

 3. místo titi – Který po zjištění okolnosti opět zahájil svou kariéru, kdy místo v kase vyměnil za pozici pravého beka a rozhodl se, že raději nohu zlomí někomu jinému. Pepine pořadatelé čekají na rentgenové snímky toho nebohého protihráče.

4 až 5 Sourozenci Hans a Princezna Korupčníkovy  Vyhrají Antidepresiva s logem AFC. Budou je potřepat až se jim ozve jejich černé tipovací svědomí. I když v jejich případě o tom dost pochybuji.

 

6 až 10 Prezervativy s fotkou Kola Toureho vlastnoručně ( to je nějaké divné ) vyzkoušené naším skvělým stoperem. Pro nás, které příroda neobdařila celkem zbytečné.

 

11 až ten zbytek sponzoru tipu papírové kapesníčky bohužel bez loga AFC. Pořadatelům došlo kačky.

 

Specialní cena pro Mikeca – tři týdenní ozdravný pobyt v ústavu na zachování paměti v Měříme, aby konečně ve čtvrtém ročníku nezapomněl natipovat.

 

Na závěr bych chtěl poděkovat zkorumpovaným poředatelům, že nám tento celoroční zážitek umožnili sponzorovat. Pro vás milý DARCI hlavu vzhuru snad to bude příští rok jiné, i když o tom dost silně pochybuji. snad vás výše uvedené skutečnosti neodradí sponzorovat tip i v následujících sezonách. Pro vás, kteří tipujete jen tak doufám, že je to poslední sezona, kdy jste podvodníkům nepřispěli.  Neberte to jako výhružku ,ale dobrou a poslední radu do budoucna. Oni mají oči všude….. 

 

Upozornění podobnost s osobami, které se vyskytují v druhé polovině článku není náhodná. Jsou to přesně ti o  kterých si to myslíte , že jsou to oni.

 

Pokud se pod tím to článkem objeví negativní komentář z moci, která mi byla webmasterem daná jej bez jakéhokoliv slitování smažu..