Tipovačka 17/18 – Aktualizace

Tipovačka 17/18 – aktualizace 1. 8. 2017

Zdarec, tyto informace jsou určeny všem, kdož mají zaplacený členský příspěvek do SC na novou sezónu a zároveň vklad do tipovačky (stačí mít uhrazené do začátku soutěže, ale čím dříve, tím lépe!). Je také třeba mít platnou registraci na tomto webu. Výše vkladu je stále pouhých 200,-Kč respektive 8 Euro. Potřebné info k platbám naleznete ZDE.

Letošní tipovačka proběhne se stejnými pravidly jako ta loňská a přihlašovat se můžete na email CSSupportersClubAFC@gmail.com s kopií na vladimirdudek@gmail.com. Přihláška MUSÍ obsahovat tyto údaje: jméno a příjmení, ID number v Supporters Clubu, datum platby členských příspěvků a datum platby startovného tipovačky, nickname na Gunners a emailovou adresu z REGISTRACE (!) na Gunners.

Tipovat bychom měli začít prvním kolem PL, předpokládám, že 6. 8. budou zápasy připraveny k tipování. Letos budeme tipovat výhradně anglické soutěže spolu s evropskými poháry. Ostatní britské (Skotsko, Irsko, atd.) na četné žádosti letos vynechávám.

Aktuální model bodování: Tipuje se přesný výsledek a bodování je následující:

Přesný výsledek – 6 bodů

Správně určený vítěz a stejný rozdíl ve skóre (např. tip 2:0 a výsledek 3:1, nebo tip 0:0 a výsledek 2:2) – 4 body

Správně určený vítěz, ale neuhodnutý rozdíl ve skóre (např. tip 1:0 a výsledek 3:1) – 2 body

Dlouhodobé bonusové otázky (na vítěze soutěží, nejlepší střelce apod.) od 10 do 30 bodů…

Pokud čas dovolí, budou i otázky vztahující se k zápasům, nebo celým kolům (za 5 bodů). Tady se můžete podílet i sami – návrhy můžete psát do skupiny Tipovačka na FB, kam doporučuji všem se přihlásit.

 

To je pro začátek vše, případné dotazy na výše uvedených emailech.

 

Vladimír Dudek alias princezna

Komentáře

 1. Jiří Trchalík (T.R.C.)
  Jiří Trchalík (T.R.C.) (karma: 785) #1

  Moc rád bych se do tipovacky zapojil, ale těch zápasů co se musí tipovat je na mě prostě moc. Je to moc velký okruh a já nerad dělám něco jen tak na půl. Pro mě by byl ideální model PL s poháry, vybrané zápasy LM a EL od základních skupin a z nejlepších lig v Evropě a nižších soutěží v Anglii. Dávám to jsem jen jako myšlenku, určitě po nikom nechci měnit zaběhnutý systém… Jak říkám nasázet tam výsledky, jen abych tam něco měl, by mě vůbec nebavilo i kdyby se mi dařilo. Smekam před Vámi, co máte v merku vsechno co tipujete!

  • Hyneczeq
   Hyneczeq (karma: 719) #2

   Mám to podobně, minulý rok jsem tipovačku zkusil poprvé a bavila mě, né že ne. Nakonec ale musím říct – respekt těm, kteří byli tak nahoře, já jsem byl jedním z nejhorších. I když jsem párkrát nestihl natipovat výsledky, snažil jsem se, co to šlo. Ale já se opravdu nevyznám v irské/skotské lize. První či druhá anglická ještě jakž takž, ale níž už můj přehled nesahá. A stejně jako ty, nemám rád dělání věcí jen tak napůl.
   Nedělal jsem to ani kvůli těm cenám, ty by byly jen takový bonus, ale spíše pro zábavu. Po svém prvním ročníku jsem však na rozcestí, zda dál pokračovat, či ne..

  • Jiří Trchalík (T.R.C.)
   Jiří Trchalík (T.R.C.) (karma: 785) #4

   Ahoj, kolik se tak bude tipovat zápasů? Předpokládám, že o víkendu 10+ některé vybrané z nižších anglických lig a když se bude hrát evropa? Tak se předpokládám taky bude vybírat? Např. Všechny anglické kluby + pár vybraných zápasů? Co anglické poháry? Jen vybrané zápasy? nebo vše? nebo jen týmy z Premier league? Celkový počet zápasů je pro mě velmi důležitý, jak psal i kolega nade mnou, není pro mě důležitý ani startovné ani ceny, ale abych se smysluplně zabavil a po měsíci s tím nepraštil. Děkuji za info.

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.