Tipovačka 2020/2021

Zdarec,

tyto informace jsou určeny všem těm, kteří mají zaplacený členský příspěvek do SC na novou sezónu a zároveň uhrazený vklad do tipovačky (stačí mít uhrazené do začátku soutěže, ale čím dříve, tím lépe!). Výše vkladu do soutěže je totožná s členskými příspěvky, tedy stále pouhých 200,-Kč, respektive 8 Euro. Potřebné info k platbám naleznete ZDE. Je také třeba mít platnou registraci na tomto webu.

Přihlašovat se můžete na email CSSupportersClubAFC@gmail.com s kopií na vladimirdudek@gmail.com. Přihlašujte se prosím co nejdříve, nejlépe samozřejmě obratem, ale stačí do konce srpna, nejpozději pak do 10. 9. 2020. Začátkem září ještě každému dojdou na email přesné pokyny i s odkazem. Ti, co se přihlásí až v září, musí počítat s tím, že mohou přijít o začátek tipování!

Přihláška MUSÍ obsahovat tyto údaje:

  • Jméno a příjmení
  • ID number v Supporters Clubu
  • Datum platby členských příspěvků
  • Datum platby startovného tipovačky
  • Nickname registrovaný na webu Gunners.cz
  • Emailovou adresu z REGISTRACE (!) na Gunners.cz

Tipovat bychom měli začít prvním kolem PL, tedy předpokládám, že první zápasy budou připraveny k tipování minimálně týden dopředu. Budeme tipovat výhradně anglické soutěže spolu s evropskými poháry. Ostatní britské soutěže (Skotsko, Irsko, atd.) pouze občas na zpestření. Předpoklad je 16 – 20 zápasů k tipování na víkend plus nepravidelně vložená kola v týdnu dle aktuální situace.

Ceny budou zhruba takové, jako v předchozích letech a zveřejníme je na jaře v samostatném článku. Mělo by jich být cca kolem dvaceti. Určitě opět nebudou chybět např. vstupenky na zápasy, dres a další pěkné ceny.

Aktuální model bodování: Tipuje se přesný výsledek a bodování je následující (body jsou nejen za přesný výsledek, ale i za uhodnutí vítěze či remízy – „Toto výsledek“, plus bonusové body za uhodnutí vstřelených gólů či gólového rozdílu):

TIPVÝSLEDEKBODY
1-01-07
1-02-0 (3-0, 4-0,…)4
1-02-1 (3-2, 4-3,…)5
1-03-1 (4-1, 6-4,…)3
1-00-1 (2-4, 3-3,…)0
1-01-2 (1-4, 0-0,…)1
1-10-0 (2-2, 3-3,…)5
1-11-17
1-12-1 (1-2, 1-3,…)1

Dlouhodobé bonusové otázky (na vítěze soutěží, nejlepší střelce apod.) od 5 do 30 bodů.

Pokud čas dovolí, budou i další bonusové otázky vztahující se k zápasům, nebo celým kolům (za 1-3 body). Tady se můžete podílet i sami – návrhy můžete psát do skupiny Tipovačka na FB, kam důrazně doporučuji všem se přihlásit – budou zde zveřejňovány aktuální informace především o vložených zápasech.

To je pro začátek vše, případné dotazy na výše uvedených emailech.

Takže ahoj lidi a makáme! 😀

Vladimír Dudek alias princezna