Tipovačka 2023/2024

Zdarec,

tyto informace jsou určeny všem těm, kteří mají zaplacený členský příspěvek do SC na novou sezónu a zároveň uhrazený vklad do tipovačky (stačí mít uhrazené do začátku soutěže, ale čím dříve, tím lépe!). Výše vkladu do soutěže je totožná s členskými příspěvky, tedy stále pouhých 200, – Kč, respektive 8 Euro. Potřebné info k platbám naleznete ZDE. Je také třeba mít platnou registraci na tomto webu.

Přihlašovat se můžete na e-mail vladimirdudek@gmail.com s kopií na CSSupportersClubAFC@gmail.com. Přihlašujte se prosím co nejdříve, nejlépe samozřejmě obratem, ale stačí do konce července, nejpozději pak do 10. 8. 2023. Začátkem srpna ještě každému dojdou na e-mail přesné pokyny i s odkazem. Ti, co se přihlásí na poslední chvíli, musí počítat s tím, že mohou přijít o začátek tipování! Neváhejte… 🙂

Nepřihlašujte se mi prosím telefonicky, SMS ani žádným messengerem, máme v tom pak řádný guláš.

Přihláška MUSÍ obsahovat tyto údaje:

  • Jméno a příjmení
  • ID number v Supporters Clubu
  • Datum platby členských příspěvků
  • Datum platby startovného tipovačky
  • Nickname registrovaný na webu Gunners.czpod ním budete v tipovačce vystupovat
  • E-mailovou adresu z REGISTRACE (!) na Gunners.cznež odešlete přihlášku, zkuste se nejdříve přihlásit a ověřit si, že adresa je skutečně platná a znáte i svůj nick. Pokud vám to nepůjde, zkuste nejdříve vyresetovat přes zapomenuté heslo. Je to důležité, předejdeme tak každoročním nedorozuměním při registraci do tipovačky. DÍKY!

Tipovat bychom měli začít prvním kolem PL, tedy 11. 8. 2023. Předpokládám, že první zápasy budou připraveny k tipování jako obvykle, tedy minimálně týden dopředu. Budeme tipovat výhradně anglické soutěže spolu s evropskými poháry. Ostatní britské soutěže (Skotsko, Irsko, atd.) pouze občas na zpestření. Předpoklad je 16 – 20 zápasů k tipování na víkend plus nepravidelně vložená kola v týdnu dle aktuální situace.

Ceny budou zhruba takové, jako v předchozích letech a zveřejníme je na jaře v samostatném článku. Mělo by jich být cca kolem dvaceti. Určitě opět nebudou chybět např. vstupenky na zápasy, dresy a další pěkné ceny.

Aktuální model bodování: Tipuje se přesný výsledek a bodování je následující (body jsou nejen za přesný výsledek, ale i za uhodnutí vítěze či remízy – „TOTO výsledek“, plus bonusové body za uhodnutí vstřelených gólů či gólového rozdílu):

TIPVÝSLEDEKBODY
1-01-07
1-02-0 (3-0, 4-0,…)4
1-02-1 (3-2, 4-3,…)5
1-03-1 (4-1, 6-4,…)3
1-00-1 (2-4, 3-3,…)0
1-01-2 (1-4, 0-0,…)1
1-10-0 (2-2, 3-3,…)5
1-11-17
1-12-1 (1-2, 1-3,…)1

Dlouhodobé bonusové otázky (na vítěze soutěží, nejlepší střelce apod.) od 5 do 30 bodů.

Pokud čas dovolí, budou i další bonusové otázky vztahující se k zápasům, nebo celým kolům (za 1-3 body). Tady se můžete podílet i sami – návrhy můžete psát do skupiny Tipovačka na FB, kam důrazně doporučuji všem se přihlásit – budou zde zveřejňovány aktuální informace především o vložených zápasech.

To je pro začátek vše, případné dotazy na výše uvedených emailech.

Good luck 🙂

Vladimír Dudek alias princezna