Tipovačka EURO – 2. + 3. kolo

Dnešním dnem končí úvodní kolo základních skupin a zároveň se blíží deadline pro tipování 2. kola – čas máte do středečních 15 hodin.

Do prvního kola se zapojilo 66 tipérů, což mě příjemně překvapilo. Nicméně na Bonusovky 1 už přišlo pouze 40 odpovědí a na druhé kolo zatím eviduji formuláře také jenom poloviny všech původně zúčastněných, takže jestli někomu utekl začátek, pořád není pozdě se zapojit!

Informace a pravidla najdete případně v původním článku zde.

Tipovačka 2. a 3. kolo

Aktuálně nás tedy čeká tipování zbývajících skupinových zápasů rozdělených následovně:

  • druhé zápasy skupinové fáze = 2. kolo, uzávěrka 19. 6. 15:00h. Tipuj zde
  • třetí zápasy skupinové fáze = 3. kolo, uzávěrka 23. 6. 21:00h. Tipuj zde

Ohledně 4. a 5. kola se vynasnažím publikovat odpovědní formuláře co nejdříve to bude možné, ale počítejte s tím, že toho času na odeslání odpovědí nebude tolik jako nyní (v ideálním případě 3 dny). U Bonusovek 2 pak ještě přemýšlím nad finální formou a je možné, že jejich deadline se posune a sjednotí až s 5. kolem.

Tabulka odpovědí

Dále reaguji na zájem o zveřejnění vašich odpovědí, abyste mohli průběžně své výsledky kontrolovat. Odkazy na tabulky odpovědí pro jednotlivá kola budou postupně přidávána v řádu 1-2 dnů po konkrétním deadlinu.

1. kolo2. kolo3. koloBonusovky 1

Průběžné výsledky

1. – 2. místomenour, Smolda12 bodů
3. – 5. místoCoolbang, gunners3, Trejtny11 bodů
6. – 9. místobratrER, DAN, FRYCMA, maros410 bodů

Na čele průběžného pořadí se po prvním kole usadili Menour a Smolda se 12 body. Oba dokázali správně uhodnout 9 výsledků a navrch přidali správný EXTRA tip. Spolu s nimi ho dokázalo trefit už pouze dalších 9 soutěžících.

Nejvíce uhodnutých výsledků si připsali bratrER a Frycma, když jim utekly pouze nečekané výhry Rumunů a Slováků a dostali se tak do průběžné TOP10 i bez správného extra tipu. A když už jsem nakousnul tato překvapení, tak musím zmínit také Blyznu6, který jako jediný oba tyto skalpy očekával.

Kompletní průběžné pořadí k nahlédnutí zde. [Aktualizace: Vyhodnoceno 2. kolo]

Jakékoli chyby v součtech můžete reklamovat do komentářů a třeba vám bude reklamace i uznána 😀