Tipovačka EURO – PLAY-OFF

Základní skupiny jsou za námi a my už víme, kterých 16 týmů si to rozdá o titul mistra Evropy 2024. Černým koněm turnaje se jednoznačně stává Rakousko a jsem hodně zvědavý, kam zvládnou tihle borci dokráčet. Do vyřazovacích bojů se neprobojovalo Skotsko s Kieranem, který si navíc ve druhém zápase přivodil svalové zranění. A cesta šampionátem skončila také pro Kiwiora, Zinchenka a českou reprezentaci.

Stále však máme ve hře ty největší favority a jeden z nich v čele se Sakou a Ricem čeká v osmifinále na reprezentaci Slovenska. Z pohledu dalších Kanonýrů se v osmifinále můžeme těšit na souboj mezi Salibou a Trossardem a dále se na hřišti potkají také středopolaři Jorginho s ex-gunnerem Xhakou.

Postupový pavouk

Tipovačka 4. a 5. kolo

V rámci tipování máme tedy před sebou poslední 2 kola a také 2. část Bonusovek.

  • osmifinálové zápasy = 4. kolo, uzávěrka 29. 6. 18:00h. Tipuj zde
  • čtvrtfinále, semifinále, finále = 5. kolo, uzávěrka 5. 7. 18:00h. Tipuj zde
  • Bonusovky 2 = uzávěrka 29. 6. 18:00h. Tipuj zde

Tabulka odpovědí

4. kolo5. koloBonusovky 1Bonusovky 2

Průběžné výsledky [Aktualizováno po 4. kole]

1. místoSmolda37 bodů
2. – 3. místobystrc1, duri1935 bodů
4. místozvoli34 bodů
5. – 7. místobratrER, FRYCMA, OndroAFC32 bodů
8. – 11. místoEugen, Fusek, Jack_Re4cher, menour31 bodů

Kompletní průběžné pořadí k nahlédnutí zde. (Pokud najdete jakoukoli chybu, určitě se ozvěte pod příspěvek.)

Po třetím kole se na první pozici udržel Smolda a na druhém místě se osamostatnil bystrc1. Průběžné pořadí je ale nadále našlapané a vzhledem k porci bodů, která je ještě ve hře, může pořád vyhrát úplně kdokoliv.

EXTRA tip na počet obdržených žlutých karet našimi hráči tentokrát trefilo pouze 5 tipérů (správná odpověď: žádná karta) a nejlepším tipérem 3. kola se stal patelna, který první dvě kola vynechal, ale nyní trefil hned 7 zápasů přesně. Pokud se mu bude podobně dařit i v závěrečných dvou kolech a bonusovkách, tak také určitě může výrazně promluvit do celkového pořadí.

Edit: Ve 4. kole získal nejvíce bodů Zvoli a vyhoupl se na celkové 4. místo s minimální ztrátou na TOP3. V čele zůstává Smolda a za ním bystrc1, na kterého se ale v posledním kole dotáhl duri19. Uvidíme, jak pořadím zamíchá poslední kolo a následně také vyhodnocení dlouhodobých Bonusovek. Aktuální čelo tabulky má totiž zaslané odpovědi pouze na Bonusovky 2, což na ně bude mít nejspíš obrovský dopad a v pozici největších favoritů na celkové vítězství se nyní nachází trio zvoli, FRYCMA a OndroAFC.

Další článek už vydávat nebudu, takže nezapomeňte na uzávěrky jednotlivých kol! Průběžně budou opět přidány odkazy na vaše zaslané odpovědi, po odehrání osmifinálových zápasů ještě zaktualizuji průběžné pořadí po 4. kole na odkazu výše a následně po skončení celého EURA vyhlásím naše vítěze.

Všem tipujícím přeji hodně štěstí do závěrečných kol!