Tomáš dnes slaví 29 let – blahopřejeme

Záložník Arsenalu Tomáš Rosický slaví dnes 29 let. Profikariéru začal ve Spartě a přes Borussii Dortmund se v roce 2006 dostal na sever Londýna, kde v květnu podepsal s The Gunners čtyřletou smlouvu. 

První gól v anglické lize vstřelil 11. února 2007 v domácím zápase proti Wiganu, Tomáš se stal členem skvělé zálohy Rosický – Flamini – Fabregas – Hleb. Potom však výborné výkony zastínila řada drobných zranění a od ledna 2008 byl Tomáš dlouhodobě mimo hru, kvůli zranění podkolenní šlachy. Zranění se komplikovalo, ale Tomáš svůj boj nakonec vyhrál a v červenci 2009 se na Underhill vrátil v přátelském utkání s Barnet do základní sestavy Arsenalu. Následovalo ještě „dohánění“ fyzičky v přípravném kempu a postupný návrat do A týmu. 

Dnes můžeme s uspokojením konstatovat, že Tomášovi se návrat povedl, nastupuje pravidelně a je platným článkem prvního týmu Arsene Wengera. 

Přejeme Tomášovi pevné zdraví, štěstí v osobním životě a skvělé výkony v dresu s kanónem na hrudi, nejlépe pak zakončené novou smlouvou

A brankou v dnešním zápase . 

{youtube}Z417NyyyVZs{/youtube}

/foto Patrick/