Touré: Henry zde bude vždy vítán

Obránce Arsenalu, Kolo Touré, řekl, že on a jeho spoluhráči by byli více než šťastní, pokud by mohli mezi sebou zpět přivítat útočníka Barcelony, Thierryho Henryho.

Dřívější kapitán a útočník Arsenalu, Thierry Henry, v létě odešel do klubu Barcelony, ale zatím se mu nepodařilo naplnit vysoká předsezónní očekávání a nepodařilo se mu zatím dostat se do formy, kterou se reprezentoval po dobu svého působení na severu Londýna. Díky tomu se samozřejmě vyrojily spekulace o možném letním odchodu francouzského hráče zpět do Anglie.

 

Manažer Arsenalu, Arsené Wenger, také nevyloučil možný návrat Henryho do svého týmu.

 

Touré k tomu poznamenal: „Pokud by se rozhodl vrátit se sem, byl by více než vítán, protože si myslím, že už teď je legendou našeho klubu, stále dokáže střílet velké množství gólů, a s ním v sestavě bychom byli mnohem lepší.

 

Takže bychom ho samozřejmě přivítali s otevřenou náručí, protože všichni víme, že s ním v sestavě bychom podávali lepší výkony.

 

Brzo s ním budu mluvit, a pokusím se ho přesvědčit, aby se vrátil zpět domů.

 

Já osobně si myslím, že se do Anglie, a konkrétně do Arsenalu vrátí, protože toho pro klub udělal strašně moc a vím, že fanoušci ho stále nosí ve svých srdcích.“

 

/arsenal-mania/

 

A co bychom příchodem Thierryho získali? No asi něco takového…

 

{youtube}0h1g2Mjbxes{/youtube}

{/tabs}