Touré : jeden bod mne uspokojuje

 

Kolo Touré přiznal, že je spokojený se ziskem jednoho bodu na Emirates Stadium i když tento výsledek neposunul Citizens na vysněné čtvrté místo v ligové tabulce a Manchester City tak musí nadále dohánět ztrátu na „kohouty“, držící momentálně poslední místo v Top4.

 

„Jeden bod, získaný na půdě Arsenalu je vždy vynikající“, řekl bývalý hráč The Gunners.

 

„Taková utkání nejsou nikdy jednoduchá a my jsme si nemohli dovolit ztratit všechny body. Oba týmy se znají a k zápasu přistoupily opatrně.“

 

„Arsenal tak jak my disponuje velice silným útokem a proto si myslím, že obrany zahrály včera příkladně.“

 

Mimořádně citelnou ztrátou pro Citizens je bezesporu vážné zranění Shay Givena, které si způsobil při zákroku, kterým likvidoval střelu Diabyho. Irský reprezentant si vymkl rameno a na hřiště se už v této sezóně nepodívá. Zraněného Givena zastoupil Gunnar Nielsen a jeho výkon pochválil právě Kolo Touré.

 

„Gunnar zahrál včera bezchybně. Pro brankáře je to vždy těžké vstoupit do utkání z lavičky a zvláště v zápase s takovým soupeřem, jako je Arsenal, ale Nielsen splnil svůj úkol.“

 

Touré rovněž ocenil charakter svého mužstva, které prohrálo za dramatických okolností před týdnem s Manchesterem United.

 

„Po porážce od Rudých ďáblů byla moje sebedůvěra otřesená, ale v Londýně jsme prokázali charakter a po boji o každý míč si odvážíme úspěšný výsledek“, zakončil stoper legendárních The Invincibles.

 

 

/Goal.com/