Toure: Letos můžeme získat titul

 Kolo Toure po sobotním vítězném zápase proti Boltonu podpořil názor Cesca Fabregase, že Arsenal je po přestupu Thierry Henryho mnohem silnější.

A to ve smyslu, že odpovědnost za výsledky neleží pouze na jednom hráči, ale je rozdělena mezi celý tým.

" Myslím si, že jsme všem v letošní sezoně ukázali, že jsme schopni dát gól z jakékoliv situace. Nemusíme spolehat pouze na jednoho hráče."

" Když byl s námi Titi bral na sebe často odpovědnost, ale my máme v týmu spousty jiných hráčů, kteří můžou trestňáky zahrávat. Robin je zraněný, proto jsem dostal šanci. Jsem opravdu šťastný, že mi to tam spadlo."

" Musíme jít dále a o vstřelené góly se podělit. Není to pouze o dvou nebo třech hráčích. V letošní sezoně pravidelně dávají goly Cesc, Rosicky, Adebayor, Van Persie a to je pro tým jedině dobře."

" V minulé sezoně jsme poztráceli hodně bodů se slabšími týmy, letos jsme všem ukázali naši nezlomnost a týmového ducha. V letošní sezoně můžeme získat titul."

" Bylo by skvělé, kdybychom porazili Liverpool a Manchester United. Ale sezona je dlouhá a musíme se na 100 % soustředit na každý zápas. Jedině tak zůstaneme na prvním místě."

/ setanta.sport/