Toure nenastoupí proti Manchesteru City

Dalším zraněným hráčem v reprezentační pauze po Theo Walcottovi je Kolo Toure, který si v zápase proti Izraeli natáhl lýtkový sval. Jeho start v sobotním ligovém zápase proti Manchesteru City je ohrožený.

Wenger zatím nemá celý tým pohromadě, protože do Londýnu se zatím nevrátili Adebayor a Vela.Takže přesné informace o stavu zraněných hráčů bude dnes večer.

Proti Citizens určitě nenastoupí Cesc Fabregas, který je trestu, zranění jsou Eboue, Sagna, Rosický a Eduardo. Naopak dobrou zprávou je návrat Robina van Persie.

“ Start Kolo Toureho je ohrožený. Na reprezentačním srazu Pobřeží Slonoviny si poranil lýtko. Ale mimo něj a Adebayora, který přiletí dnes večer a s kterým jsem nemluvil by měli být všichni v pořádku.“

Wenger nechává hráče, kteří se vracejí po delších cestách odpočinout. V zápase proti City to nebude platit z důvodu příliš dlouhého seznamu zraněných.

“ Nenechám nikoho odpočinout. Budu potřebovat každého hráče. Zítra ráno možná odpoledne se vrací Carlos Vela. Když doletí okamžitě ho převezeme do Manchesteru.“

/arsenal.com/