Ospina – Je to dôležitý zápas pre naše ambície

David Ospina v rozhovore pred zápasom v Lige majstrov s Olympiakosom Pireus.

„Nezačali sme našu sezónu v Lige majstrov, tak ako sme dúfali, prehrali sme v Chorvátsku. Teraz máme príležitosť zahrať si proti Olympiakosu, historický klub s výborným tímom a peknou šnúrou výsledkov, ale my hráme s nimi doma  a chceme využiť našu šancu k získaniu bodov do tabuľky.“

„Je to dôležité stretnutie, ako je pre nás aj každý iný zápas. Chceme doma ukázať dobrú hru, získať 3 body proti excelentnému súperovi a dostať nás opäť na víťaznú vlnu pre úspešnú sezónu v Lige majstrov.“

„Zatiaľ sme dokazovali, že si vieme dať rady s ťažšími situáciami. Berúc do úvahy výsledok z prvého zápasu vieme, že to je veľmi dôležitý zápas pre naše ambície, ktoré chceme naplniť.“

„K víťazstvu v zápase musíme spraviť to o čo sa pokúšame vždy, vydať zo seba maximum, mať vysoké držanie lopty, vytvoriť si toľko šancí koľko sa len bude dať a byť silní vzadu.“

/arsenal.com/

Komentáře

  1. Český Lev (karma: 0) #1

    “ mať vysoké držanie lopty “ Tak přesně toto, ať si strčí třeba do papuče, protože dokud nebudou na úrovni, že s držením míče dokáží bezpečně kontrolovat hru a směrem dopředu rozebrat soupeře, tak to ať raději nechají hrát jen a jen soupeře a zkusí hrát na brejky s TW,AS,AOC, pořád to bude mít větší šanci na úspěch než ta pinkaná co předvádí do teď…

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.