Trable Nicklase Bendtnera

Nicklas Bendtner si vzal příklad z českých reprezentantů, a minulý večer strávil po utkání s ManU v nočním klubu, ze kterého byl následně vyvlečen pouze ve slipech…

Arséne Wenger po včerejším prohraném utkání s Manchesterem United přiznal, že to pro něj byl jeden z nejhorších zápasu v jeho manažerské kariéře. Francouzský stratég tak pravděpodobně včerejší večer strávil opakovaným sledování pokaženého mače, a následnou analýzou.

Nicklas Bendtner se na druhou stranu vydal pařit do města, a málem přitom ztratil kalhoty – posuďte sami…

Tyto fotky se objevily ve všech britských denících, načež samotný hříšník vydal pro arsenal.com oficiální prohlášení:

„Miluji tento klub, a byl jsem velmi zklamaný, že jsme včera vypadli proti United. Zahrát si finále Ligy Mistrů je jedním z mých fotbalových snů, a nedostat se tam pro mě byla velká rána.

Nicméně, nehledě na to, jak zklamaný jsem byl, neomlouvá to moje chování ve zbytku večera. Jsem možná ještě mladý, ale moje včerejší chování byla velká chyba, a je to něco, čeho hluboce lituji. Chci se omluvit Klubu a všem fanouškům, za to, že jsem je i sebe zklamal.

Nemůžu změnit minulost, ale chci se poučit ze svých chyb. Úterní noc je nyní za mnou, a chci soustředit veškerou svou energii na poslední tři utkání sezóny, počínaje zápasem s Chelsea.“

/arsenal.com/