Traore: připadám si jako v ráji

Náš mladý levý bek Armand Traore je šťastný, že může nastupovat za tým jako je Arsenal a podporuje Wengerovu politiku ohledně mladých hráčů.

Traore se postupně zapracoval do A-týmu a nyní je z něj nahrádník na pozici levého obránce, kterou okupuje další francouzský fotbalista, Gael Clichy.

V tomto ročníku se prosadil hlavně v Carling Cupu, ve kterém nastoupil ke všem utkáním a rozhodně si nevedl špatně. Vzhledem k jeho věku je to hráč, který má potenciál stát se hvězdou.

"Chci se v Arsenalu stále zlepšovat a stát se stabilním členem užšího kádru. Také bych chtěl časem nakouknout do Francouzské reprezentace. Prozatím jsem nastupoval jen za mládežnické výběry Francie, ale myslím, že pomalu nastává čas dostat se do A-týmu."

"Můj vzor je Gael Clichy, proto je skvělé, že spolu můžeme každý den trénovat. Také William Gallas mi neustále dává různé rady jak být stále lepší a lepší."

"Mám velké štěstí, že hraji za klub jako je Arsenal, protože Arsene Wenger dává příležitost mladým hráčům jako jsem já. Tady mladí hráči trénují společně s velkými hvězdami a všichni si vzájemně pomáháme."