Triaud: Arsenal o Chamakha nestojí

Prezident Bordeaux Jean-Louis Triaud tvrdí, že WHU byl jediný klub, který měl v létě o Marouane Chamakha opravdový zájem.

Marocký útočník byl v letním přestupovém termínu spojovaný s přestupem do Premierleague. Zájem o něj měli Arsenal, WHU a Sunderland.

Triaud trvá na tom, že Chamakh mohl odejít pouze do Upton Parku, protože Arsenal o něj nikdy neměl vážný zájem a přestup do Sunderlandu vyloučili z důvodu nepovedeného angažmá bývalého hráče Bordeauxe Liliana Laslanda, který se na Stadium of Light nedokázal prosadit.

Sunderland nesplňoval naše podmínky. Laslandes přestoupil do Sunderlandu a skončil v depresích. Všichni byli proti němu.“

“ Ne, West Ham byl lepší.“

“ Řekl jsem Marouanemu:“ Vyber si.“ Chamakh svolal tiskovou konferenci, kde oznámil, že zůstává.“

Manažer Arsenalu Arséne Wenger naznačil, že může přijít s další nabídkou za Chamakha v zimním přestupovém termínu. Triaud věří, že Gunners nemají o marockého reprezentanta zájem.

“ Arsenal udělal nepřijatelnou nabídku. Pak se čtrnáct dní neozvali. Zvedl jsem telefón a řekl: “ Co máš v plánu Arséne ?“ a on mi odpověděl:“ Všechno je v pořádku. Nepotřebuji Chamakha, bez ohledu na přestupní částku.“

/teamtalk/