Trika Československých Gooners – ZÍTRA JE POSLEDNÍ DEN

Slíbená nabídka trik pro Slovenské, Slezské, Moravské a České goonery je tady. Vzhledem k ohlasům, které vyvolalo triko Pražských Gooners jsme připravili i ostatní verze a nyní je nabízme všem zájemcům, nejen z řad SC.

Motivy si prohlédněte na obrázku.

POZOR! Na zákldě mnoha žádostí jsme je oproti původní nabídce změnili a barvy zredukovali pouze na dvě: červená pro Čechy a Slovensko a bordó pro Moravu a Slezko.

Na vysvětlenou: Původní barevnost byla zamýšlena s cílem lepší odlišitelnosti trik s využitím barev, které Arsenal používá. Nicméně díky reakci mnohých jsme ji změnili na současné dvě.

POZOR2! Co se týká Slovenska, připravili jsme ještě verzi s Kriváněm pro všechny co mají „problém“ s Bratislavským hradem
. Doufám, že se vás nejde dostatek, abychom objednávku mohli uskutečnit 😉 Pokud už jste si někdo objednali Blavu a chcete to změnit, není problém, napište.

Tímto bychom rádi všechny změny uzavřeli a žádné další neplánujeme.

Abychom se dostali u trik na rozumnou cenu do 300 Kč, je potřeba minimálně 25-30 objednávek (za každý motiv zvlášť). V současné době počítáme s cenou 290 Kč/ks + poštovné a balné, což je 50 Kč (ČR) nebo 70 Kč (SK). Při objednávce více kusů se může lehce cena za poštovné a balné zvýšit. Pokud by pro nějakou verzi bylo objednávek výrazně výše, bude cena pravděpodobně nižší. Kdyby naopak někde bylo objednávek málo může se suma zvýšit. Před definitivní výrobou dám samozřejmě vědět.

Nabízené velikosti jsou: S (96/66 cm), M (104/70 cm), L (110/72 cm), XL (120/74 cm) a XXL (130/76 cm)

Všechna trika jsou červená:

Objednávky přijímáme do 22. 3. 2011

Objednávky posílejte na adresu gunners.cz.order@gmail.com. Opakuji: Objednávky posílejte na adresu gunners.cz.order@gmail.com. Neposílejte je na e-mail supporters clubu, protože se nejdná o akci SC a Dan nebo Maty mi to pak musí přeposílat a dělá jim to bordel v už tak dost plném mailboxu. Ze stejných důvodů nebude možné trika rozesílat ani se šálama, ani s jarní objednávkou, o které se více dozvíte v nejbližších dnech.

Do mejlu napište: o jakou verzi máte zájem (Českou, Moravskou, Slezskou, Bratislavskou nebo Slovenskou), přičemž je samozřejmě možné si objednat více motivů. Napište také počet, v případě, že jich chcete více a samozřejmě velikost(i). Připojit můžete dopředu také adresu, na kterou budete chtít trika zaslat. Nezapomeňte na PSČ!

Každý e-mail s objednávkou potvrdím a doplním o kalkulaci ceny, zejména v případě objednávky více kusů.

Pokud máte ke trikům nějakou připomínku, dotaz, cokoliv… pište na výše uvedený e-mail. Budu se snažit odpovídat v co nejkratším termínu.

C’mon you gooners!

Hans